ТМ Болена

Каскад зимових знижок - // акція завершена //

 

Вже почалася справжня сніжна зима!  Фабрика вікон «Болена» приготувала для Вас теплу пропозицію, яка зігріє цими холодними днями.

 

Звернувшись до офісу фабрики вікон «Болена», Ви отримуєте не тільки висококваліфіковану консультацію, але й маєте можливість буквально створити знижку для себе.

 

Схема нижче показує, що ще, крім самої економії, Ви можете отримати.

 

Каскад знижок

 

 

Отже, спочатку за «Шкалою знижок» Ви отримуєте знижку, яка відповідає вартості Вашого замовлення. Чим більша сума, тим більша знижка. Економія очевидна.

 

Далі Ваша знижка додатково збільшується, якщо Ви замовляєте вікна із підвищеною енергоефективністю *. Окрім прямої економії, такі вікна забезпечать Вам теплу оселю взимку, а також збережуть прохолоду в оселі влітку. Тому витрати на опалення і кондиціонування будуть суттєво меншими. Фактично покупка такого вікна є інвестицією у мабутнє.

 

А ще Ви отримуєте додаткову знижку, якщо здійснюєте повну оплату замовлення в момент його оформлення. Крім економії коштів Ви економите ще й час і зусилля, адже більше не треба буде приходити в офіс ще раз, щоб здійснити дорозрахунок.   

 

Зауважте, що ці знижки сумуються!

 

Акція діє з 15.10.2012  до 28.02.2013. Максимальний розмір знижки - 28% (згідно шкали знижок, яка діє у всіх фірмових салонах ТМ «Болена»).

 

Щоб отримати більш детальну інформацію, Ви можете: звернутись або зателефонувати до менеджерів фірмових салонів фабрики вікон «Болена», зателефонувати на гарячу лінію 0 800 50 33 58, написати своє запитання у спеціальній формі на сайті або на електронну адресу info@bolena.com.ua.

 

енергозберігаючі вікна для Вашої економії

 

* під енергозберігаючим вікном розуміється вікно із п’ятикамерного профілю REHAU Euro-70.

10 жовтня 2012

cторінка оновлена:
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене