ТМ Болена

Балконний блок зі знижкою 25%

Фабрика вікон «Болена» рекомендує утеплення балкона та оголошує знижку на балконні блоки - 25%!

 

Балконний блок - це балконні двері з вікном, що монтуються в одну конструкцію і з'єднані за допомогою спеціального з'єднуючого профілю та відділяють лоджію або балкон від кімнати. У балконному блоці двері мають поріг, утворений нижньою частиною дверної коробки.

 

Якщо балкон не засклений, з внутрішнього боку вікна ставлять підвіконник, а зовні - відлив. Тоді варто обрати «тепліші» профіль і скло - п'ятикамерний профіль і двокамерний енергозберігаючий склопакет. Адже балконний блок - досить велика конструкція, яка має контакт із вулицею, тому повинна бути достатньо теплою.

 

Якщо балкон засклений (лоджія) часто із зовнішнього боку також ставлять підвіконня, на якому можна, наприклад, тримати квіти. Якщо ж балкон ще й додатково утеплений, то можна обрати трикамерний профіль і однокамерний склопакет (енергозберігаючий чи ні - за вибором). Засклення вже захищає кімнату, і простішої трикамерної системи цілком достатньо, щоб зберегти тепло вдома.

 

Рекомендую балконний блок

 

Фабрика вікон «Болена» пропонує Вам додаткові аксесуари, які забезпечать комфорт Вашої оселі.

 

ручка-ракушкаРучка-ракушка (тягучка, балконна ручка) - це спеціальна ручка для балконних дверей, яка монтується на зовнішній стороні дверей та дозволяє закрити (притягнути) їх зовні, не замикаючи.

 

 

 

 

ручка з ключиком

Ручка з ключиком - це стандартна ручка дверей чи вікна, в яку монтується замок. З його допомогою можна заблокувати ручку, і тоді двері чи вікно не можливо буде відкрити. Це дуже актуально, якщо в домі є діти і Ви хочете обмежити їх доступ до балкона чи відкривання вікна.

 

 

 

Умови акції:

  • Ви отримуєте 25% знижки на балконний блок, якщо замовляєте із монтажем;
  • Ви отримуєте 23% знижки на балконний блок, якщо замовляєте тільки продукцію без монтажу;
  • Знижка розповсюджується тільки на балконний блок, а на інші конструкції надається знижка згідної інших діючих акцій;
  • Акція діє з 25.06.2017 до 30.12.2017.

 

Балконним блоком не вважається: конструкція із фурнітурою моноблок, алюмінієвим порогом, відсутнім порогом або у випадку, коли висота вікна більша за висоту дверей у даній конструкції. Якщо ж двері і вікно розділені стіною, тоді це не балконний блок, а дві різні конструкції. У балконний блок не входить зовнішнє засклення.

cторінка оновлена:
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене