ТМ Болена

Вікна-кондиціонери. Врятуйся від спеки.

 

вікна кондиціонери

Вікна-кондиціонери захищають від спеки літом та зберігають тепло зимою

 

Фабрика вікон «Болена» впровадила сучасну технологію захисту від спеки та перегрівання приміщення сонячними променями.  Металопластикові вікна з німецького профіля REHAU оснащуються склопакетом із спеціальним мультифункціональним склом ClimaGuard Solar.

 

Переваги вікон-кондиціонерів

  • вікно зі склом ClimaGuard Solar пропускає лише 42% сонячного тепла, тоді як звичайне скло пропускає всі 79,5%, захищаючи від перегрівання  кімнату (тобто не пропускає спеку в дім);
  • високий супротив теплопередачі: 0,66 м2 град/Вт (збереження тепла майже у 2 рази більше порівняно зі звичайним склом у холодну пору року);
  • високий коефіцієнт прозорості вікна;
  • німецький профіль REHAU;
  • німецька фурнітура G-U;
  • паспорт на 12-річну гарантію.

 

Якщо ваші вікна знаходять на сонячній стороні?

Ми рекомендуємо використовувати вікна кондиціонери. Тому що, вони:

  • Збережуть комфортну температуру у приміщенні;
  • Суттєво зекономлять кошти, які витрачаються на кондиціонування;
  • Не сушать повітря;

 

Запишіться на замір, спеціалісти компанії «Болена» допоможуть Вам визначити доцільність використання у вашому приміщенні  металопластикових вікон зі склом ClimaGuard Solar.

 

ЗАМОВИТИ ВІКНА                             25% знижка                        ЗАПИСАТИСЯ на замір вікна       


Характеристика вікон-кондиціонерів

 

мультифункціональне скло

Опис:

Вікна-кондиціонери – металопластикові вікна з німецького профіля Rehau і 12 річною гарантією.В склопакетах використовується скло ClimaGuard Solar, яке захищає від спеки літом і від холоду взимку. Нанесені  на скло надтонкі прошарки металів дозволяють зберігати його максимально прозорим.

 

Як працюють вікна-кондиціонери

Спеціальне напилення із іонів срібла та інших металів утворює ефект прозорого фільтра, який пропускає видиме світло, але значно знижує проникнення сонячного тепла в дім літом та запобігає  тепловтратам взимку.

 

Захист від сонця

Вікна  зі склом ClimaGuard Solar вибірково пропускають, відбиваючи електромагнітні хвилі  різної довжини, з яких складається сонячне випромінення: велика частина інфрачервоних промінів, які нагрівали би приміщення, відбивається, при цьому світло проходить крізь таке скло практично, як крізь звичайне. Таким чином, біля 58% теплової енергії не потрапляє у середину завдяки інноваційному напиленню на склі.

 

Теплоізоляція

В холодну пору року скло дозволяє зберігати тепло в приміщенні. Покриття з іонів срібла на склі відбиває довгі хвилі  (теплове випромінення від нагрівачів, камінів, батарей), не дозволяючи їм вийти на зовні.

 

Технічні характеристики вікон:

Дані характеристики приводяться на прикладі однокамерного склопакету Climaguard Solar.  Супротив теплопровідності розрахован для кліматичних умов Києва. Дані є приблизні і вираховуються залежного від різних кліматичних умов.

 

Таблиця 1 (Технічна характеристики склопакета Climaguard Solar)

 

Заповнення склопакету

Пропускання видимого світла, %

Відбиття видимого світла, %

Передача кольору

Сонячний фактор (EN 410), %

Коофіцієнт теплопередачі, U, Вт.м2 х K

Супротив теплопередачі, R0, м2 х К/Вт (київ)

аргон**

66

26

96

42

1.1

0.66

повітря

66

26

96

42

1.3

0.59

 

*заповнення аргоном на 100%.

 

**знижка надається лише у фірмових салонах компанії «Болена», якщо ви виконуєте замовлення через сайт, ви отримуєте 25% знижку і до неї жодна інша акційна знижка не сумується.

cторінка оновлена:
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене