ТМ Болена

Виробництво

Клієнти та партнери обирають нас саме за якість продукції, яку ми виготовляємо. На якість виробів, крім комплектуючих, великий вплив має обладнання, на якому вони виготовлені. Від нього залежить надійність та довговічність Ваших конструкцій.


Дільниця заготівлі. На двоголовій пилі німецької фірми Sturtz відбувається розкрій ПВХ-профілю. Із врахуванням типу та висоти профілю та допомогою комп'ютера, забезпечується висока точність виробів.
Наша компанія використовує оцинковане стальне армування (не менше 1,5мм), яке розміщується в середині ПВХ-профілю. Армування вставляється у кожний профіль та надійно кріпиться шурупами за допомогою автоматичних станків.
Зварка деталей в одну конструкцію відбувається на автоматизованій лінії німецької фірми Sturtz, яка зварює одночасно всі чотири кути конструкції, що гарантує дотримання точних геометричних розмірів та форм. Після цього відбувається автоматична зачистка зварних швів.
На фурнітурній станції встановлюється німецька фурнітура GU, яка робить процес відкривання та закривання легким, безпечним та красивим. 2-ох контурне каучукове ущільнення від компані REHAU вставляється по всьому контурі вікна. Таке ущільнення є зносостійким та не втрачає свою еластичність на протязі 10 років.
На експериментальній дільниці виготовляють дверні та складні віконні конструкції, на арочній дільниці за допомогою спеціальних шаблонів згинають профіль різних радіусів. Арочні конструкції дуже популярні, адже мають цікавий, привабливий та естетичний вигляд.
Виробництво склопакетів відбувається на високотехнологічній лінії австрійського виробника Lisec, яка у Європі вважається лідером у сфері обладнання для виробництва склопакетів. Автоматичний стіл для розкрою ріже скло згідно програми розкрою з максимальною точністю.
Далі скло подається на автоматизовану лінію, де відбувається виготовлення склопакету. Скло для склопакетів проходить трьохзонну мийку (змочування, мийка, сушка) із використанням дистильованої води. Очищене скло скріплюється між собою дистанційною рамкою, яка заповнена селікогелем для поглинання вологи.
Кінцевим та одним із найважливіших етапів виготовлення склопакету є його герметизація. Склопакети проходять 2 етапи герметизації, під час яких використовується бутил та двокомпонентний поліуретановий герметик фірми Fenzi, гарантує довготривалий термін служби склопакета.
Спеціально навчений та атестований персонал виготовляє продукцію, яка сертифікована в системі Держстандарту України.
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене