ТМ Болена

Ролети

      Ролети є візитною карткою комфортних та сучасних будівель, побудованих із врахуванням європейських норм. Їх найчастіше встановлюють на перших поверхах багатоповерхівок, у приватних будинках, офісах, магазинах, кіосках тощо. Це пов’язано із головною функцією, яку виконують ролети – захист приміщення від небажаного проникнення. Таким чином, вони створюють комфорт, затишок та забезпечують Вашу безпеку.

      Фабрика вікон «Болена» пропонує алюмінієві захисні ролети фірми Alutech, яка вже протягом багатьох років відзначається виробництвом якісної продукції.

      Характеристики міцності алюмінієвих ролет компанії Alutech чудово проявляють себе при перепадах температури. Навіть після багатьох років експлуатації захисні ролети, завдяки полімерному покриттю, виглядають, як нові. Продукція забезпечує повну звукоізоляцію при шумових впливах на рівні 15дБ. Ролети не потребують спеціального догляду, легко миються та очищуються. Влітку ролети захистять приміщення від проникнення яскравого світла й перегріву, що дозволить зменшити витрати електроенергії на кондиціонування.


Сертифікація

      Ролети Alutech сертифіковані на різноманітні класи стійкості до зламу, відповідність вимогам пожежної безпеки та санітарно-епідеміологічним нормам Росії, України та Білорусі. Вони можуть встановлюватися у банках, фінансових установах, торговельних центрах, приватних домівках та ін.

 


cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене