ТМ Болена

Виробництво

Клієнти та партнери обирають нас саме за якість продукції, яку ми виготовляємо. На якість виробів, крім комплектуючих, великий вплив має обладнання, на якому вони виготовлені. Від нього залежить надійність та довговічність Ваших конструкцій.


Зварка заготівок в одну конструкцію відбувається на автоматизованій лінії німецької фірми Sturtz, яка зварює одночасно всі чотири кути конструкції, після чого шви автоматично зачищаються.
ТМ "Болена"  використовує оцинковане стальне армування (не менше 1,5мм), яке розміщується в середині ПВХ-профілю. Армування вставляється у кожний профіль та надійно кріпиться шурупами за допомогою автоматичних станків.
На експериментальній дільниці виготовляють дверні та складні віконні конструкції, на арочній дільниці за допомогою спеціальних шаблонів згинають профіль різних радіусів. Арочні конструкції дуже популярні, адже мають цікавий, привабливий та естетичний вигляд.
Виробництво склопакетів відбувається на високотехнологічній лінії австрійського виробника Lisec, яка у Європі вважається лідером у сфері обладнання для виробництва склопакетів. Завдяки автоматизації виробництва склопакетів досягається найкраща герметизація склопакету, що збільшує термін служби та його тепло-, звукоізоляцію.
На фурнітурній станції встановлюється німецька фурнітура GU, яка робить процес відкривання та закривання легким, безпечним та красивим. 2-ох контурне каучукове ущільнення від компані REHAU вставляється по всьому контурі вікна. Таке ущільнення є зносостійким та не втрачає свою еластичність на протязі 10 років.
Всі металопластикові вироби відправляються на монтаж до клієнта лише після перевірки контролером із якості. Спеціально навчений та атестований персонал виготовляє продукцію, яка сертифікована в системі Держстандарту України.
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене