ТМ Болена

Заміри

      Замір ПВХ вікон та дверей — обов’язкова процедура, навіть якщо Ви здійснюєте замовлення для квартири в типовому будинку. Неправильна форма пройому і нерівномірна товщина стін — розповсюджене явище в будинках типового проекту.

      Замір — справа відповідальна, а тому її варто довірити фахівцям. Інженери з замірювання фабрики вікон «Болена»  обов’язково проходять навчання для підвищення рівня своєї кваліфікації і мають високий рівень технічної підготовки.

      Виклик інженера з замірювання фабрики вікон «Болена» до себе додому у зручний для Вас час абсолютно безкоштовний та не тягне за собою жодних зобов’язань з Вашого боку. В процесі заміру спеціаліст врахує ряд важливих факторів, а також Ваші побажання.

Що робить замірник:

  • вимірює фізичні величини отвору для майбутнього металопластикового вікна;
  • порадять яким оптимальним чином встановити фурнітуру, щоб вікно вільно відкривалося, що не впиралося в меблі, в стіни і т.д.;
  • порадить чи варто встановлювати мультифункціональний скло Solar, щоб уникнути перегріву кімнати з сонячної сторони в гарячу пору року;
  • зніме виміри для установки підвіконь, відливів, москітних сіток; 
  • проконсультує про переваги енергозберігаючих технологій.

 

замер окон

 

Остаточний розрахунок вартості Ваших конструкцій складається лише після замірювання всіх розмірів і оформлення «Листа замірів». «Лист заміру» містить всю інформацію, необхідну для технологічного розрахунку, доставки й установки вікон. Він знаходиться в офіс-менеджера й служить підставою для складання договору із замовником. Після складання договору «Лист заміру» зберігається в архіві підприємства.

 

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене