ТМ Болена

Наша історія

1997 року відкрився перший офіс компанії по вул. Сагайдачного. З початку заснування і по сьогодні нашими партнерами є лише лідери у галузі світлопрозорих конструкцій - німецька компанія REHAU, Siegenia-AUBI, G-U, Pilkington та ін.

1998 року першим клієнтом комерційного призначення став ДКП «Чернівціводоканал».

2001-2006 роки

Компанія виходить на ринок Західної України. Відкриваються представництва у Львові, Закарпатті, Івано-Франківську, Хмельницькому, Рівному, Луцьку.

2002-2005 роки

Фабрика вікон «Болена» стає лауреатом конкурсу «Буковинська якість».

2003 рік
Завдяки нашим виробничим потужностям та професійності монтажних бригад ми розпочинаємо співпрацю із будівельними компаніями. Сьогодні серед наших партнерів є ПМК 76, ПМК 311, ОЗАР, Корн-Інвест, Фенікс, Прикарпатбуд та ін. у засклінні сучасних багатоповерхівок по всій території Західної України.
2005 рік 
У Чернівцях офіційно відкрився виставковий зал по вул. Червоноармійській. В салоні наглядно представлено весь перелік нашої продукції, що дає можливість клієнту побачити "вживу" своє майбутнє замовлення
2006 рік
Запущено автоматизовані виробничі лінії німецького (Sturtz) та австрійського (Lisec) виробництва, це дало змогу нам виготовляти продукцію ще вищої якості.
2006 рік
Відкрився сьогоднішній головний офіс по вул. Московської Олімпіади м.Чернівці. Він знаходиться поруч із виробництвом, що дає можливість оптимізувати всі процеси, які відбуваються при потраплянні замовлення до нас.
2007-2010 роки
Наші роботи визнаються переможцями на конкурсах «Кращий об'єкт REHAU» у номінаціях «Краще технічне та конструкторське рішення», «Кращий висотний об’єкт», «Кращий котедж» та «Кращий об’єкт соціального та комерційного призначення».
2009 рік
Відкриваються нові фірмові салони у Чернівцях, Львові, Рівному, Хмельницькому, Івано-Франківську, Ужгороді та Луцьку, а також розпочинаємо співпрацю з одним із найбільших гіпермаркетів України – «Нова лінія».
2009 та 2010 роки
Компанія поставила завдання бути ближчою до клієнта та почала відкривати фірмові салони у районах Чернівецької області. На сьогодні вже відкриті офіси у Кіцмані, Глибоці, Мамаївцях та Сторожинці. Компанія почала співпрацю із гіпермаркетом «Караван», встановивши консультаційний центр у ньому. На сьогодні у Чернівецькій області нараховується 11 фірмових салонів.
2006-2010 роки 
Компанія постійно приймає участь у спеціалізованих виставках, які відбуваються на Західній Україні. Виставкові стенди компанії завжди відрізняються наповненістю та інформативністю з поміж інших. На виставках представляються лише нові технологічні розробки, над якими компанія працює з року в рік.
2010 року був здійснений перехід на роботу із партнерами за схемою франчайзингу. Дана організація співпраці дає свої переваги як для виробника, так і для наших партнерів.
2010 рік
Компанія стає офіційним дистриб’ютором львівського виробника міжкімнатних дверей ТМ «Брама».
2010 рік
Компанія стає офіційним партнером російського виробника секційних гаражних воріт DoorHan.

15 жовтня 2010 року

Фабрика вікон «Болена» виготовила перше вікно із інноваційного профілю REHAU GENEO. Показникам тепло- та звукоізоляції вікна із такого профілю немає аналогів в Україні.     

2010 рік

Російський виробник секційних гаражних воріт DoorHan відзначив фабрику вікон «Болена» як лідера продажів за результатами 2010 року.

червень 2011 року

Фабрика вікон «Болена» намагається бути ближчою до Вас, з цією метою  були відкриті нові фірмові салони у м. Хотин (Чернівецька обл.) та м. Ужгород (Закарпатська обл.)

грудень 2011 року

Фабрика вікон «Болена» вводить в асортимент елітні міжкімнатні двері із натуральної деревини (дуб, ясень). Двері можна оздобити декоративними елементами чи вітражем. 

січень 2012 року

Згідно з рейтингом журналу «Віконні технології», фабрика вікон «Болена» входить в трійку найкращих клієнто-орієнтованих компаній України. Дослідження проводилося шляхом анонімних телефонних дзвінків в офіси віконних компаній. 

березень 2012

Наші вікна з Паспортом! Паспорт на вікно є обов'язковим і підтверджує якість ПВХ вікна, показує з чого воно вироблено і як його правильно експлуатувати.

квітень 2012 року

Новою послугою фабрики вікон «Болена» є утилізація вікон. Ця послуга - безкоштовна!

Якщо у вас є питання по утилізації старих вікон та вивозу будівельного сміття,

телефонуйте на гарячу лінію (0800503358), або залишайте повідомлення на сайті.

14 травня 2012 року

Відбулося урочисте відкриття нового фірмового салону фабрики вікон «Болена» за адресою: вулиця Шкільна 1, м. Чернівці.

Ми зібрали та представили в одному місці всі необхідні предмети інтер’єру:металопластикові вікна та дверіролети, елітні дерев’яні двері, що поєднують практичність, комфорт та підкреслюють індивідуальний стиль помешкання.

17 вересня 2012 року

Вітаємо жителів міста Снятин з відкриттям фірмового салону фабрики вікон «Болена» за адресою: вул. Шевченка 42.

У фірмовому салоні ви отримуєте унікальну 12-річну гарантію від фабрики вікон «Болена».

жовтень 2012 року

Фабрика вікон «Болена» відтепер у соціальних мережах! Добавляйте нас у друзі! 

  

листопад 2012 року

Окрім металопластикових вхідних дверей, фабрика вікон «Болена» пропонує броньовані двері для Вашого будинку чи квартири.

Оберіть собі двері до душі з модельного ряду – 50 моделей і широкий вибір кольорів!

Липень 2012

ТМ Болена стає ще ближчою до своїх споживачів. Цього місяця фабрика вікон представила унікальний в своєму роді авто-офіс, який презентувався на Петрівському ярмарку в м.Чернівці. 

Грудень 2012

На щорічній Конференції Партнерів REHAU 2012 року фабрика вікон Болена здобула перше місце на конкурсі об'єктів. 

Лютий 2013

В лютому 2013 року жителі міста Коломия отримали можливість бути ближчими до якісних ПВХ вікон та дверей з німецького профілю Rehau від ТМ Болена

Травень 2013

Фабрика вікон Болена відкриває новий офіс з сучасними зразками, актуальними каталогами та спеціальними стендами, які дозволили споживачам оцінити переваги нових профільних систем та склопакетів.

Травень 2013

В травні 2013 року відкрився ще один новий салон металопластикових вікон партнера ТМ Болена. 

Червень 2013

7 червня 2013 року відкрився новий затишний салон металопластикових вікон та дверей ТМ Болена у Коломиї. 

Січень 2014

В 2014 році ТМ «Болена» змогла завоювати рейтинг клієнто-орієнтованих віконних компаній по Західній Україні по версії журналу "Віконні Технології". 

Квітень 2015

В квітні 2015 року фабрика вікон Болена приймала участь у виставці з енергозбереження, яка проходила з 17 по 20 квітня в м. Львів. 

Вересень 2015

Фабрика вікон Болена розширюється за межі західної України! В вересні 2015 року відкрився новий партнерський салон в Молдові, у місті Кишинів. 

Грудень 2015

Грудень 2015 року знову приніс фабриці вікон Болена нагороду за кращий об’єкт з використанням рішень Rehau. 

Березень 2017

Фабрика вікон Болена провела грандіозний переїзд офісу в м. Львів з вулиці Княгині Ольги, 95 на вулицю Личаківську 19А.

Вересень 2017

Святкування проводилось спільно з партнером, ТМ Rehau, в парку ім. Т. Шевченка в місті Чернівці. Величезна кількість відвідувачів, незабутні емоції та море дитячого сміху переповнювало парк в цей день.

Листопад 2017

В листопаді 2017 року фабриці вікон Болена виповнилося 20 років! Два десятиріччя наша фабрика стоїть на захисті вашого комфорту та допомагає створювати оптимальний мікроклімат в оселях при будь-якій погоді за вікном. 

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене