ТМ Болена

Знижки до 50% на готову продукцію зі складу!

Плануєте добудовувати свій будинок, будувати дачу чи літню кухню та хочете зекономити на встановленні металопластикових вікон? Тоді ця пропозиція ідеально для вас підходить!

Фабрика Вікон "Болена" пропонує широкий вибір готових виробів, які зараз зберігаються на нашому складі. Серед них ви можете знайти також двері та гаражні ворота. Тобто ви можете купити вже готові вікна, двері чи гаражні ворота зі знижкою до 50% та зекономити значну суму, при цьому встановивши їх максимально швидко, не витрачаючи час на виготовлення. 


склад готової продукції

 

 Переглянути всі продукти зі складу

 

Наші готові вироби пройшли всі рівні перевірки на якість, сертифіковані, мають повну гарантію - 12 років та паспорт. Їхня якість нічим не відрізнятиметься від виробу зробленого на замовлення.


Деякі продукти зі складу


Готове вікно зі складу Готове вікно зі складу

 

Подібні варіанти готових виробів ідеально підійдуть, якщо ви збираєтесь будувати, або добудовувати будь-яке приміщення, також можливе розширення чи звуження проєму для вікон чи дверей. 


Готові двері Вхідні алюмінієві двері


Кількість готових виробів обмежена та постійно оновлюється! 


Отже, для того, щоб дізнатись про наявність виробів, які підійдуть для ваших потреб вам потрібно просто уточнити це в нашого менеджера, або написати нам на електронну пошту. 


Дізнайтесь про готові вироби зателефонувавши, або пишіть на електронну пошту: 

067 372 30 78

050 374 36 26

vikna@bolena.ua

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене