ТМ Болена

Як ми Святкували!

 

Ось і відбулось дитяче свято, яке було присвячене 20-ій річниці ТМ Болена. Дійство відбувалось в Центральному парку ім.Т. Шевченка міста Чернівці спільно із нашим головним партнером - ТМ Rehau, який теж в цьому році святкував 20-ту річницю роботи на ринку України!

 

 

 

Сказати, що воно було неймовірним – нічого не сказати. Воно було надзвичайно неймовірно-драйвовим! Настільки насиченого дійства Чернівецький парк та його відвідувачі не бачили давно!

 

Всі дітки були дуже активними!

Відвідувачів було навіть більше, ніж ми очікували

 

Для нашої – Боленівської команди все почалось задовго до офіційного старту свята. Ретельна підготовка сцени, фотозони, подарункової, виставкової та ігрової зони приємно виснажила нас, адже ми сповнені натхненням, готували все це для діток, які цілих два місяці чекали цього свята.

 

Аліна встановлює малюнки - менеджер в м.Хотин

І звичайно ж, вже традиційна процедура надування повітряних кульок

 

Та не просто чекали, а й трудились самі, стараючись виразити всю свою фантазію за допомою пензлика, олівця, ручки, фарбів, чорнила та звичайного листка паперу. Їм потрібно було зобразити на папері те, як вони бачать своє віконечко. На святі були представлені стенди, на яких виставлені оригінали малюнків учасників.

 

Всі малюнки наших учасників були презентовані на ось таких конструкціях

 

 

Мотивацією для цього служили цікаві призи, такі як: велосипеди, квадрокоптер, самокат, скейтборди, ну і головним призом був гіроборд!

 

Призи для наших юних учасників конкурсу

 

Ще до офіційного початку свята нас вже чекало багато діток із цікавими поглядами, та зі своїми батьками, які прийшли їх підтримати. Зі стартом святкування залунала динамічна музика, розпочалися виступи дівчаток із Танцювального колективу “Тайс”, які вразили своєю грацією не тільки діток, але й усіх присутніх. Дітки відразу ж почали підтримувати танцювальний колектив танцями та оплесками.

 

Виступ танцювального колективу від Авторської Школи Танцю "TaiS"

Їх виступ насправді був дуже драйвовим

Відвідувачі були просто в захваті

Акробатичні здібності дівчаток вражають!

Всі дуже хвилювались за найменших дівчаток

Підтримака від публіки

 

За ними розпочали радувати діток аніматори в смішних та цікавих костюмах і вже абсолютно у всіх діток засяяли усмішки на обличчях.

 

Дивовижні костюми аніматорів зачаровували діток

І звичайно ж всім хотілося фото на пам'ять

 

Коли дійшло до різноманітних ігор, діти активно почали брати в них участь. Кожен малюк хотів позмагатись зі своїми однолітками виконуючи цікаві завдання.

 

Гра "парашут" особливо порадувала маленьких гостей

Ці радісні усмішки просто безцінні

 

Святкування плавно наближалось до свого логічного завершення, а що найголовніше – до нагородження переможців конкурсу та вручення довгоочікуваних призів. За правилами конкурсу всі учасники ділилися на дві вікові категорії – до 7 років, та від 7 до 15 років, адже вибирати між малюнками 5-ти та 15-ти річними, погодьтеся, було б не справедливо. Отже, перед моментом оголошення переможців, всі дітки вже зібралися біля сцени із цікавими, сповненими надії поглядами.

 

 

 

 

Ведуча свята розпочала оголошення переможців із старшої групи, якими стали:

 - Перше місце: 14-ти річна Дуда Єлизавета - отримала велосипед.

 

Малюнок юної Єлизавети

Заслужений приз для Єлизавети

 

- Друге місце: 13-ти річна Кухлій Анна – отримує квадрокоптер.

 

Малюнок Кухлій Анни

Анна із своїм призом

 

- Третє місце: 9-ти річний Беблей Максим – отримує скейтборд.

 

Малюнок Максима із чудовою запискою

 

Одразу ж оголосили переможців молодшої вікової категорії. Ними стали: - Перше місце: 5-ти річна Григоряк Божена – отримує велосипед

 

Маленька Божена відразу вирішила протестувати велик

Малюнок Божени

 

- Друге місце: 6-ти річний Томюк Ігор – отримує самокат.

 

Малюнок Ігоря

 

- Третє місце: 6-ти річна Січкар Вікторія – отримує скейтборд.

 

Малюнок маленької Віки

 

А головний приз – ГІРОБОРД, отримує 10-ти річна Семенчук Яна, яка найсильніше вразила журі своїм шедевром!

 

Переможний шедевр від Яночки

Нагородження від керівництва Болени та щасливі очі Яни

 

Окрім того, додатково були нагороджені учасники конкурсу за кращі роботи в обох категоріях. Було роздано ще близько 15-ти наборів для малювання від представника Львівського бюро продажів ТОВ «Rehau» Савчука Андрія, який радий був вітати малечу. Надіємось, що це ще більше надихне діток творити нові шедеври!

 

Представник від ТМ Rehau - Андрій Савчук

Напівпрофесійні набори для подальшого втілення натхнення діточок

Нагородження діточок

 

 

 

В кінці свята абсолютно всі учасники святкування отримали солодкі призи і ніхто не залишився без уваги. Дівчатка-черлідери, які танцювали на сцені під час святкування, зможуть відвідати майстер-клас із виготовлення карамелі.

 

Загалом усі роботи неймовірні, учасники – молодці. Працівники організації радо провели день народження фабрики в колі малечі та її батьків і мають надію, що в схожій атмосфері відбуватимуться й наступні святкування.

 

Колектив Фабрики вікон Болена щиро дякує всім хто прийшов на свято та брав участь в конкурсі! Ви неймовірні! Дякуємо і до побачення!

 

 

До наступної зустрічі!

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене