ТМ Болена

Зустріч партнерів ТМ Болена 2018

Не тільки працювати, а й відпочивати! 1 та 2 червня, серед гірських масивів та живописної природи карпатських просторів, відбувся з‘їзд дилерів на базі відпочинкового табору «Білий слон», що в Івано-Франківській області. Так, ми вміємо не тільки плідно працювати, а і цікаво відпочивати!


     Зустріч друзів 2018

Зустріч друзів 2018 ТМ Болена

 

Цього року ТМ Болена підготувала не аби яку відпочинково-розважальну програму як для тіла, так і для душі — дводенну програму з найрізноманітнішими активностями.


      Сплав на надувних байдарках, ТМ Болена

Сплав на надувних байдарках

 

Так, в перший день учасників чекав сплав на рафтингах та надувних байдарках по найкрутішим порогам гірської річки Чорний Черемош! Усього участь у сплаві прийняло 35  відважних любитилів екстриму.

 

     Рафтинг по р.Чорний Черемош , ТМ Болена

Рафтинг по р.Чорний Черемош

 

Наступного дня учасників чекав підйом на гору Косарище. Невисока, проте і не найпростіша гора, яку можна «взяти». Загалом підйом зайняв близько двох годин, а з вершини відкривався неперевершений краєвид на гору Піп Іван Чорногірський. Переконані, у наступному році підкорюватимемо саме її!

 

Підйом на гору Косарище

Підйом на гору Косарище

 

А після таких екстремальних розваг потрібно трішки розслабитись і перевести дух —  вечеря з національних страв під відкритим небом та багаття — чи не найкращий спосіб заспокоїти думки та відчути єдність з природою? А навколо все ніби зупинилось.... Автентичні дерев‘яні будиночки,  вівці, що неквапливо гуляють на пасовищі, де-не-де прокльовуються ягоди свіжої суниці. Усе купається в буяючій літній зелені і створює прекрасну атмосферу.

 

     ТМ Болена на горі Косарище

ТМ Болена на горі Косарище


Резюмуючи, це були два дні сповнені драйву, адреналіну, активності та командної роботи! Упевнені, в наступному році зустрінемося у ще більшому складі!


Перегляньте наші минулі щорічні партнерські зустрічі: 2015, 20162017.


Хочете подорожувати разом з ТМ Болена? Станьте нашим партнером!

 

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене