ТМ Болена

Віконний супергерой на Петрівському ярмарку 2019!

Нові обличчя та добре знайомі друзі, новинки в сфері профілів та добре знайомі моделі вікон та дверей, веселощі, сміх та корисна інформація — усе це об’єдналось на Петрівському Ярмарку 2019 року з ТМ Болена!

     Петрівський ярмарок 2018 ТМ Болена

Петрівський ярмарок 2019 ТМ Болена

 

Серед інших особливостей цьогорічної  Петрівки, ярмарок став визначним для нас ще й тому, що на нього завітав віконний супергерой SuperWin! Він разом з менеджерами ТМ Болена розповідав  про усі переваги віконних профілів, їх енергоефективність та особливості. Відкрив кілька секретів про те, як заощадити на опаленні взимку та понизити температуру в своїй оселі на кілька градусів влітку без встановлення кондиціонера.

 


petrivskyj-yarmarok

petrivskyj-yarmarok

 

Бажаючих зробити фото на пам'ять було надзвичайно багато, особливо серед маленьких відвідувачів ярмарку. Всі гості  Петрівського мали змогу сфотографуватися з супергероєм, і більше того, —сумістити приємне з корисним: кожен, хто зробив фото з SuperWin,  отримав купон на знижку 1000 грн при оформлені замовлення!

 

    

 

Також SuperWin подбав і про своїх прихильників у соц.мережах: ті, хто поширив світлину з нашим супергероєм і виставив її у Facebook чи Instagram світлину з поміткою ТМ Болена, автоматично ставали учасниками розіграшу приємних призів. І переможців буде аж три! До речі, результати розіграшу незабаром.

 

petrivskyj-yarmarok

petrivskyj-yarmarok

 

Консультанти Фабрики Вікон «Болена» з радістю чекають у гості  усіх, хто не знайшов нашого супергероя на Петрівському ярмарку. Замовляйте металопластикові вікна з першокласного профілю Rehau на сайті ТМ Болена та гарантовано отримуйте знижку 25%.

 

 

Перегляньте як ми ярмаркували минулі роки: 2015, 201620172018.

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене