ТМ Болена

Вибираємо ролети правильно

Чому варто зацікавитись купівлею зовнішніх ролет? З багатьох причин! Основна причина – це збільшення безпеки вашого будинку, адже вікна є одним із найвразливіших місць взлому для зловмисників. Естетичність зовнішнього вигляду будинку, тут також відіграє важливу роль.

 

 

Але не забуваємо також про захист від механічних пошкоджень вікон, перегрівом приміщення чи зайвим шумом із вулиці. За допомогою ролет ви зможете економити на опаленні взимку та електриці влітку: вони на 30% перешкоджають втраті тепла через вікна і не дають вашому приміщенні сильно нагрітись при попаданні прямих сонячних променів через вікна.

 

Основні переваги встановлення зовнішніх ролет на вікна

 

 Захист від зламу.  Так як навіть найсучасніші віконні конструкції є досить вразливими коли працюють професійні злодії, то питання додаткового захисту вікна завжди актуальне. Зовнішні захисні ролети це додатковий рівень захисту вашого помешкання.

 

 

Приватність. З зовнішніми захисними ролетами ви можете не сумніватись, що вас ніхто не потурбує зайвими поглядами ззовні.

 

 

Захист від шуму. Віконні ролети можуть відчутно понизити рівень шуму із вулиці. Особливо актуально для тих, кому не вистачає шумоізоляції вікон. Рівень збільшення шумоізоляції ви можете підрахувати на сайті наших партнерів

 

 

Захист від сонця. Віконні ролети чудово збережуть прохолоду в приміщенні навіть при прямому попаданні сонячних променів, та збережуть ваші штори та меблі від вигорання.

 

 

 Економія енергії. Збереження тепла в вашому домі взимку, та прохолоди влітку є ще одним значним плюсом в сторону встановлення ролет. Економія на опалюванні та кондиціонуванні гарантована. Розрахувати економію можна за посиланням на сайті наших партнерів 

 

Як ми бачимо, зовнішні ролети дають нам стовідсоткову приватність і значну економію на опаленні та охолодженні приміщення і багато інших переваг, які перелічені вище. Отже, можна з впевненістю вважати зовнішні захисні ролети досить таки непоганим варіантом додаткового захисту нашого будинку. 

 

Як правильно вибирати

 

Запам’ятаємо, що план монтажу ролет найкраще розробляти ще на етапі проектування будинку, це дасть нам найбільші можливості для вибору розміщення та форми ролет. Але це не є обов’язковою умовою бо ми без проблем підберемо віконні ролети і в той час, коли наш будинок вже закінчений. 

 

 

При виборі ролет, потрібно вирішити про що ми будемо піклуватися в першу чергу. На цьому буде формуватись вибір типу ролет на вікна. Важливим моментом в виборі ролет є те, з якого типу профілю вони виготовлені. 

 

Типи ролетних профілів

 

Профіль для виготовлення ролет буває різної товщини та складу. В залежності від вимог до самих ролет для їх виготовлення використовуються наступні два типи профілю:

 

Профілі роликової прокатки

Виконані з високоякісної алюмінієвої стрічки з двошаровим лакофарбовим покриттям, з м'яким або твердим екологічно чистим пінним наповнювачем - без вмісту вуглеводневих і фторхлористих  з'єднань. Ролети з профілів роликової прокатки - ідеально підходять для приватних будинків і офісів.

Товщина профілю: від 37 до 55мм. 

 

 

 

Екструдовані профілі 

Ролети з екструдованих профілів з підвищеним захистом від злому є відмінним рішенням для офісів, магазинів і банків. Вони відрізняються підвищеною стійкістю до злому завдяки великій товщині стінок (1 - 1,5 мм) і наявності поперечного ребра жорсткості. Ролети з екструдованих профілів «АЛЮТЕХ» сертифіковані на класи стійкості до злому Р3 і Р4.

Товщина профілю: від 42 до 55мм. 

 

Вибираємо в залежності від потреб


Якщо ж нам найбільше докучає сонце, та через надмірну кількість потрапляння сонячного опромінення часто виникають небажані проблеми, то можемо подумати про монтування у віконні проєми ролет білого кольору, класу Economy PD45N. Вони не тільки повністю захистять нас від зайвих сонячних променів, а також будуть відігравати важливу роль в плані захисту вікна від взлому та зовнішнього шуму.

- Конкурентна ціна

- Якісне пінополіуретанове заповнення

- Захист від сонця та постороннього погляду

 

 

 

Якщо ж твоїм пріоритетом є максимально високі ізоляційні параметри, то варто звернути увагу на ролети – типу Classic AR39N, які використовуються як в більшості сучасних будинків, так і для модернізації в старих.

- Високі ізоляційні характеристики

- Товстіші стінки з якісного алюмін

- Більше 20 кольорів на Ваш вибір

 

 

 

 

 

 

 

Інша категорія зовнішніх ролет – це ролети з екструдованого профілю, типу Classic AЕR55mS, які не заповненні спіненим поліуретаном, проте виготовлені з товстого шару алюмінію, котрі забезпечать максимальний рівень безпеки від взлому та сильних вітрів, а також нададуть естетичного вигляду будинку.

- Підвищений захист від злому

- Товщина стінок – 1-1,5 мм.

- Поперечне ребро жорсткості

 

Якщо ж ви не можете точно визначити, які саме зовнішні ролети вам найбільше підійдуть, то наші експерти обов’язково допоможуть вам підібрати найбільш оптимальний варіант, враховуючи всі необхідні вимоги та побажання! Ви можете зв’язатися з нами зателефонувавши, або задати всі питання скориставшись формою зворотнього зв’язку на нашому сайті чи зайшовши до нашого фірмового салону, де вам нададуть інформацію приємні та кваліфіковані спеціалісти.

 

Купити зовнішні захисні ролети ви можете зателефонувавши за номерами вказаними нижче, а при замовленні їх прямо із сайту ви отримаєте знижку до -16%(акційна пропозиція обмежена).


 • знаєте розміри?

  порахуйте і замовляйте 

  із знижкою до -16%

   

  замовити ролети

 • не маєте розмірів?

  записуйтесь на

  безкоштовний замір

   

  записатися на замір

За всіма питаннями звертайтесь до нас по номерах, або пишіть на електронну адресу:

050 374-36-26

067 372-30-78

vikna@bolena.ua

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене