ТМ Болена

Смарт Телевізор за вікно! Виграй сучасний Smart TV!

Давно вирішили встановити пластикові вікна чи двері, або оновити щось в будинку, але вагаєтесь щодо того коли це краще зробити? Пропонуємо вам зробити це до 20.05.2018 та взяти участь в нашому розіграші суперсучасного смарт телевізора SAMSUNG SMART TV з діагоналлю екрану 32 дюйми.

Акція діє тільки в Чернівецькому регіоні, м.Снятин та м.Коломия.

 

Умови участі


Для участі в акції зробіть замовлення в одному із наших фірмових салонів на суму від 200 євро та отримайте спеціальний ваучер, за яким проводитиметься розіграш. Чим більша сума вашого замовлення, тим більше ваучерів ви отримаєте: кожні наступні 200 євро = 1 ваучеру, тобто при замовленні на суму 1000 євро ви отримаєте аж 5 ваучерів. Більше ваучерів - більші шанси на перемогу!


Акція триватиме від 20.03.2018 до 20.05.2018 року. 


В акції беруть участь всі групи товарів, такі як: вікна, металопластикові двері, броньовані двері, міжкімнатні двері, гаражні ворота, ролети, дахові вікна, а також готові вироби зі складу.


Визначення переможця


Переможця буде обрано 25.05.2018 р. за допомогою лототрону в центральному офісі м. Чернівці, вул. Січових Стрільців 34-Б (колишня вул. М.Олімпіади, 34-Б).

Бажаємо успіху всім учасникам розіграшу!

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене