ТМ Болена

Смарт Телевізор за вікно! Виграй сучасний Smart TV!

Давно вирішили встановити пластикові вікна чи двері, або оновити щось в будинку, але вагаєтесь щодо того коли це краще зробити? Пропонуємо вам зробити це до 20.05.2018 та взяти участь в нашому розіграші суперсучасного смарт телевізора SAMSUNG SMART TV з діагоналлю екрану 32 дюйми.

Акція діє тільки в Чернівецькому регіоні, м.Снятин та м.Коломия.

 

Умови участі


Для участі в акції зробіть замовлення в одному із наших фірмових салонів на суму від 200 євро та отримайте спеціальний ваучер, за яким проводитиметься розіграш. Чим більша сума вашого замовлення, тим більше ваучерів ви отримаєте: кожні наступні 200 євро = 1 ваучеру, тобто при замовленні на суму 1000 євро ви отримаєте аж 5 ваучерів. Більше ваучерів - більші шанси на перемогу!


Акція триватиме від 20.03.2018 до 20.05.2018 року. 


В акції беруть участь всі групи товарів, такі як: вікна, металопластикові двері, броньовані двері, міжкімнатні двері, гаражні ворота, ролети, дахові вікна, а також готові вироби зі складу.


Визначення переможця


Переможця буде обрано 26.05.2018 р. за допомогою лототрону в офісі м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 55 о 12.00.

 

Хочемо зазначити, що, розіграш основного приза смарт телевізора SAMSUNG SMART TV відбудеться тільки серед присутніх учасників розіграшу акції. Тому при собі обов’язково потрібно мати будь який документ, що засвідчує вашу особу (паспорт, водійське посвідчення)

 

Бажаємо успіху всім учасникам розіграшу!

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене