ТМ Болена

Як захистити своє житло від зловмисників

У сучасному світі, все актуальнішою стає питання «Як захистити своє житло від зловмисників».

Захист вікон

Говорячи про вікна, першим з елементів системи безпечного житла є – протизламна фурнітура. В Європі застосування протизламної фурнітури є нормою. Це означає, що чотири кути вікна повинні мати протизламні елементи.

 

Краще рішення в даній сфері пропонує німецький концерн Gretch-Unitas (GU). Основним елементом y фурнітурі є грибовидна цапфа, виготовлена з унікального сплаву сталі, яка витримує навантаження на розрив до 1500кг. Саме вона запобігає зламу та проникненню в оселю.

 

Грибовидна цапфа

Грибовидна цапфа

 

Класи захистів

Важливим елементом у фурнітурі є грибоподібна цапфа, виготовлена зі спеціальної сталі. Зараз, звичайний комплект фурнітури має три таких цапфи та запірну планку. Такий комплект називається "Базова безпека"
Безпека класу WК1: для важкодоступних вікон. Основний захист від спроб зламу із застосуванням фізичної сили. Вбудований захист (пристрої замикання) проти застосування простих інструментів. Наприклад, удару ногою та плечем.
Безпека класу WК2: для легкодоступних вікон. Захист вікна розрахований на те, що злочинець намагається зламати зачинену й заблоковану конструкцію, застосовуючи прості інструменти, такі як викрутка, обценьки і зубило.
Безпека класу WK3: для дуже легкодоступних вікон. Додатковий захист від застосування складніших інструментів, як, наприклад, лом, монтажка.


Ручка HOPPE Secustik

Наступною перешкодою для зловмисників є ручка HOPPE Secustik, яка укомплектована протизламним механізмом: внутрішній елемент ручки миттєво спрацьовує при несанкціонованому русі віконної фурнітури зовні і вікно блокується зсередини.Крім того, протизламний елемент включає в себе спеціальну пластину, яка запобігає висвердлювання захисного механізму зовні.

 

Купити безпечні вікна можна, оформивши замовлення через калькулятор

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене