ТМ Болена

Практичність і лаконічність - рулонні штори

Сучасним видом сонцезахисних систем є рулонні штори, які є одним найбільш ефективним предметом декору інтер'єру приміщення.

 

Рулонні штори - це зручний і практичний вид сонцезахисного декору вікон. На відміну від жалюзі - ці системи не накопичують пил, а значить, більш прості в догляді.

 

 

Завдяки великому вибору тканин і систем різних забарвлень, рулонні штори відкривають нові можливості для створення унікального дизайну приміщення.

 

Існують декілька типів тканинних ролет відкритого, закритого і день-ніч типу, кожний з яких має ряд переваг.

 

Відкритого типу

 

Тканині ролети відкритого типу Тканині ролети відкритого типу

 

В тканинних ролетах відкритого типу - тканина намотується на вал. За допомогою ланцюжка, її можна піднімати і опускати, тканина намотується на вал в рулон.

 

До ролет відкритого типу можуть іти додаткові елементи: магніт або ліска. Магніт або ліска кріпиться до створки яка ухиляється для фіксації тканини. Ролета кріпиться як до рами вікна так і до стіни. Перевага даної системи полягає в її економічності.

 

Закритого типу

 

Тканині ролети закритого типу

 

Закриті системи для пластикових вікон, мають в своїй конструкції закритий алюмінієвий короб в якому знаходиться вал з тканиною, підйом і опускання тканини проводиться одним механізмом ланцюжка.

 

На штапики встановлюються плоскі або П-подібні напрямні які утримують тканину від провисання при монтажі на відкривні стулки (при установці на провітрювання). Закриті системи відрізняються особливою практичністю щодо відкритих аналогів. Короб захищає вал з тканиною від потрапляння пилу і істотно збільшує термін служби виробу, а також зовнішній вигляд тканини. Напрямні захищають краї тканини від зовнішніх впливів і додатково збільшують термін служби.

 

Крім естетичної складової, закриті системи позбавляють від просвітів між тканиною і віконною рамою. Закриті системи мають кілька варіацій монтажу для кожного з яких потрібно обрати потрібний виріб. Візуально закриті рулонні штори мають більш привабливий зовнішній вигляд, а також різні кольори систем (біла, коричнева, золотий дуб), що дозволяє підібрати виріб не тільки для білих пластикових вікон, але і для більш дорогої серії ламінованих вікон.

 

Типу "день-ніч"

 

Тканині ролети типу "день-ніч"

 

Тканинні ролети типу "день-ніч" - це новий вид рулонних штор, який принципово відрізняється від стандартних рішень. Вся суть виробів день-ніч полягає в особливій тканині яка складається з темних (тканина) і прозорих (сітка) смуг.

 

Завдяки такій конструкції Ви отримуєте рулонні штори більшої функціональності ніж цілісно тканинні, а також з'являється можливість режиму день-ніч. Режим день-ніч працює наступним чином: режим день - тканинні смуги виставляються один навпроти одного і на 50% відкривають подачу світла через сітку, режим ніч - тканинні смуги чергуються і повністю закривають світловий отвір. В іншому система працює аналогічно рулонним шторам. Ви можете як повністю відкрити вікно, так і повністю закрити його від сонячних променів.

 

Велика перевага таких штор - це порівняно невисока ціна, різноманітна гамма кольорів, легкість в обслуговуванні, захист вашого інтер'єру від сонячних променів та цікавих очей у вечірній час.

 

Важливий той факт, що у процесі експлуатації ролштори зберігають свій первісний вигляд. Велика частина ролет виготовляється з тканин, які є пиловідштовхуючими, гіпоалергенними. Ці тканини оброблені спеціальними засобами високої європейської якості та є нешкідливими для людини, домашніх тварин, рослин. Для виготовлення ролштор використовуємо матеріали провідних європейських компаній.

 

Замір вікна для рулонних штор

 

Є безліч варіантів куди змонтувати рулонні штори. Нижче вказані два найбільш поширені варіанти заміру:

 

1) На стулку вікна

 

Замір на стулку вікна

 

- Ширина L вимірюється в верхній частині вікна по зовнішніх краях бокового штапика (ширина скла + штапик з двох сторін).

 

- Перевірте, чи не буде карниз упиратися в петлі або укоси. Він виступає на 10 мм від краю штапика з кожного боку.

 

- Висота H глухої стулки вимірюється по зовнішніх краях верхнього і нижнього штапика (висота скла + штапик зверху і знизу) плюс 3 мм.

 

- Висота стулки вимірюється від верхнього краю стулки до нижнього краю стулки, мінус 5-7 мм.

 

 

2) На віконний отвір

 

Замір на віконний отвір

 

- Ширина L - вимiрюється ширина отворy + 15 см (ширина тканини)

 

- Виcота Н - висота отворy + 10 см

 

3) У віконний отвiр (габаритний розмір)

 

Замір віконного отвору (габаритний розмір)

 

- Шиpина L - шиpинa отвоpy, мінус 10 мм. Шиpинa тканини бyдe менше розміру L на 40 мм.

 

- Висота H = висота отвору. 

 

 

Якщо ж ви не можете точно визначити, які саме рулонні штори вам найбільше підійдуть та як зробити замір, то наші експерти обов’язково допоможуть вам підібрати найбільш оптимальний варіант, враховуючи всі необхідні вимоги та побажання! Ви можете зв’язатися з нами зателефонувавши, або задати всі питання скориставшись формою зворотнього зв’язку на нашому сайті чи зайшовши до нашого фірмового салону, де вам нададуть інформацію приємні та кваліфіковані спеціалісти.

 

Придбати тканинні ролети можна тільки в м. Чернівці.

 

Купити тканинні ролети можна, зателефонувавши:

 

067 372 30 78

050 374 36 26


 

або написати нам на електронну пошту:

vikna@bolena.ua

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене