ТМ Болена

Вибираємо міжкімнатні двері

Рано чи пізно перед кожною людиною виникає проблема вибору міжкімнатних дверей, і тоді з’являється безліч питань, на які важко дати відповідь. Це мають бути двері з масиву чи шпоновані? Що таке еко - шпон та ПВХ плівка? Які двері довше прослужать? 

 

На всі ці та деякі інші питання ми допоможемо Вам знайти відповідь у цій статті. Для початку потрібно розібратися в основних відмінностях дверей.

 

Двері з масиву

 

 

 

Найпопулярнішими представниками ринку міжкімнатних дверей є двері з масиву, шпоновані та покриті еко - шпоном або ПВХ плівкою двері.

Двері з масиву представляються собою дверне полотно з натурального масиву деревини. Найчастіше це дуб, ясень, вільха та сосна.

 

 

Технологічно це двері зібрані з натурального дерев’яного брусу та покриті натуральним шпоном, для того щоб приховати місця зрощення брусу. Основними перевагами дверей з масиву є їх довговічність, екологічність матеріалу, хороша звуко та тепло ізоляція, можливість обрати дизайн на Ваш смак, можливість ремонту при зовнішніх пошкодженнях.

Вища цінова категорія. Для поціновувачів справжнього дерева та елітного дизайну, якість перевірена роками.

 

Шпоновані двері

 

 

 

Альтернативою дверям з масиву виступають шпоновані двері, які також позиціонують себе як екологічно чисті, адже конструкція дверного полотна складається з соснового брусу та МДФ панелей, що покриті натуральним шпоном дуба або ясеня товщиною 0,4-0,5 мм. 

 

Шпоновані двері мають доволі привабливий вигляд та різноманітний вибір порід деревини, придатні до реставрації матеріалу у випадку невеликих порушень цілісності покриття, є можливість виготовлення виробів зі складною геометрією та інкрустуванням, мають хороші показники тепло - і шумоізоляції, широку кольорову гамму та доступну ціну.

Середня цінова категорія. Якісні шпоновані двері. Безліч варінтів виконання та оздоблення склом, малюнком, кольором шпону.

 

 Виберіть міжкімнатні двері за посиланням

 

Двері покриті еко-шпоном або ПВХ плівкою

 

 

Також набирають популярності двері покриті еко - шпоном або ПВХ плівкою. Такі двері позиціонуються, як двері дешевого сегменту.

Каркас дверей покритих ПВХ плівкою або екошпоном виготовлений з двухслойного соснового бруса, зрощеного по периметру «мікрошипом», що підвищує стійкість від зовнішніх впливів і зводить до мінімуму деформування дверей. Еко-шпон – це поліпропіленова плівка, має деревну структуру та візуально і тактильно дуже схожа на натуральний шпон.

 

На відміну від натурального шпону, поліпропілен штучний матеріал, що споріднений з поліетиленом. ПВХ плівка, по суті, це той самий еко - шпон. Різниця лиш у тому, що еко - шпон не містить хлорид, і відповідно вважаеться більш екологічним продуктом. Перевагами даних покриттів вважається стійкість до УФ - променів, антибактеріальна обробка, сучасний та привабливий дизайн, високоякісний друк, різноманіття структур, лакування та рельєфних форм.

Економ категорія. Вибір для обмеженого бюджету, приваблива ціна і якість.

 

В наш час на ринку представлено безліч варіантів міжкімнатних дверей, різних форм та виглядів, різної структури. Великий вибір представлено в наших фірмових салонах, завітавши в які Ви отримаєте якісну консультацію та підберете саме те, що підходить Вам.

 

 

 Розпродаж міжкімнатних дверей

"Небувалий розпродаж! Вартість дверей від 5130 грн на міжкімнатні двері! Розпродаж триває з 25.08.2017 до 25.12.2017!)"

 

Купити міжкімнатні двері можна, зателефонувавши:

 

067 372 30 78

050 374 36 26


або написати нам на електронну пошту:

vikna@bolena.ua

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене