ТМ Болена

Конкурс об’єктів ТМ Болена 2014: результати

 

До сьогодні лише партнери, які відвідали нашу щорічну зустріч друзів, знали хто переміг у конкурсі. Нарешті, ми відкриємо результати для всіх.

 

презентація нестандартних виробів

 

Спершу про формат конкурсу. Цього року була лише одна єдина номінація, а трійку призерів визначали самі ж учасники. Дизайнерські конструкції, соціальні проекти, технічні рішення, приватні котеджі - всі змагалися між собою. Кожен голос віддавався відповідно до власної практики та особистим вподобанням учасників голосування.

 

Перше та друге місця визначилися одразу, а ось боротьба за третє - тривала, буквально, до останнього голосу.

 

Представляємо трійку переможців “Конкурсу об’єктів ТМ “Болена” 2014 року:

 

 3 місце - ПП Закутній Олександр, Хмельницька обл.

Ексклюзивні дизайнерські двері.

 

Такі двері не єдині ексклюзивні конструкції у данному приватному будинку.

 

Балконні двері другого поверху та двері  виходу на внутрішній двір, також виконані за спільними дизайнерськими розробками менеджерів-консультантів партнера та спеціалістів нашого технічного відділу.

 

Так було виконано завдання клієнта - максимально зменшити прямі лінії в конструкціях -  за таким принципом побудований весь будинок.

 

 

2 місце - ПП Каленський Олег, м. Київ

Паралельно-зсувна система з профілю Geneo, розміром 5,1м х 2,1м.
Вражаючі габарити!

 

Варто зазначити, що виріб у даній профільній системі був виготовлений в Україні вперше, не враховуючи виставкових зразків зі значно меншими розмірами. В її виробництві приймали участь не лише наші майстри, але й представники партнерів - GU та REHAU.

 

1 місце - ПП Дармофал Мар'ян, Волинська обл.

Дуже нестандартне вікно. Немає слів!

 

Таке вікно - чергове підтвердження неабиякої фантазії замовників, ефективної роботи наших партнерів з клієнтом та вмілих рук на виробництві.

Ось ми і представили результати.

Отримуючи конкурсні роботи протягом декількох останніх років, для себе ми формуємо картину, яка є на будівельному ринку в технологіях та дизайні.

 

Хочемо поділитися тенціями на віконному ринку України.

 

 

Тенденції віконного ринку України

 

Дизайн

Клієнт шукає ексклюзив. Навіть з широкого модельного ряду (понад 100 конструкцій), який ми пропонуємо, клієнт не завжди знаходить свої двері.

 

Тому дизайнери, технічні спеціалісти та й самі ж клієнти спільно створюють вироби, які  ідеально вписуються у дизайн будівель, а найчастіше стають їх окрасою.

 

 

 

Вітражі

Останнім часом в дизайні металопластикових дверей набуває популярність використання вітражів. Різні технології їх виконання (фарбовані, інкрустаціяі, фацети) дозволяють прикрасити вхідні двері в будинок.

 

Ескізів вітражів є дуже багато і все ж якщо клієнт не визначився з варіантами, запропонованими у каталозі, для нього створюється індивідуальний дизайн.

 

 

 

Поєднання пластику та дерева

В сучасні теплі будинки із дерев’яного зрубу обов’язково встановлюють пластикові вікна, які зберігають тепло.

 

 

 

Енергозбереження

Актуалість енергозбереження щороку зростає. Це, також, засвідчує зростання кількості вироблених вікон з профілю REHAU GENEO. Данну інноваційну систему встановлюють в квартирах та приватних будинках, на лоджіях, при засклінні басейнів.

 

Сьогодні населення стурбоване питанням енергозбереження, тому рішення від ТМ “Болена”, а саме - енергозберігаючий профіль, мультифункціональний склопакет, тепла дистанційна рамка, утеплена підвіконна планка допоможуть нашим клієнтам зменшити витрати на опалення та кондиціонування.

 

 

 

Великі світлопрозорі конструкції

“Розсувки” та “гармошки” - порівнянно новий продукт. Їх застосовують для заскління мансард, зимових садів та в інших випадках, коли головною вимогою є збільшення потрапляння сонячного світла. Перевагами таких конструкцій є економія місця при повному відкриванні, мінімальна кількість перегородок, хороші показники енергозбереження та зручність при  користуванні.

 

 

 

Заскління соціальних об’єктів

Школи, медичні установи, садочки - об’єкти, які масово замінюють старі дерев’яні вікна на енергоефективні пластикові. Це, по-перше, зменшує інтенсивність обігріву великих приміщень (класи, актові зали та ін.) та, по-друге, більш безпечне для здоров’я людей (постійні протяги та перефарбовування старих вікон негативно відображається на здоров’ї дітей та пацієнтів). 

 

 

 

Фасадні системи

Сучасний вигляд будівель створюють фасадні системи. Сьогодні їх використовують у засклінні великих торгових центрів, невеликих прибудов до комерційних та приватних об’єктів, багатоповерхівок.

 

http://www.bolena.com.ua/up_img/fasadni-sustemy_94262.jpg

 

Проектування, виробництво та монтаж фасадних систем потребує неабияких професійних навиків. Адже необхідно враховувати безліч факторів (вітрове та механічне навантаження, показники енергозбереження, коефіцієнти розширення алюмінієвого профілю, правильне з’єднання із використанням з’єднуючих профілів та ін.), які у кінцевому результаті вплинуть на довговічність таких конструкцій.

 

ТМ “Болена” пропонує комплексний пакет: проектна робота, виробництво та монтаж. На свою роботу  ми надаємо всю необхідну документацію та гарантію.

 

Віконний та будівельний ринки змінюються під впливом смаків населення, еволюцією технологій та змін в державних вимогах. Ми слідкуємо за новітніми тенденціями на ринку та дотримуємось сучасних вимог, а в окремих випадках диктуємо їх.

 

ТМ “Болена” та всі наші партнери - справжні професіонали, які сумлінно виконують свою роботу . А “Конкурс об’єктів” дозволяє представити широкому загалу здобутки в нашій щоденній роботі.

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене