ТМ Болена

Броньовані чи металопластикові? Вибираємо вхідні двері для будинку.

Вибір вхідних дверей для власного помешкання є важливим рішенням від якого залежить не тільки естетика фасаду вашого будинку, а й енергоефективність та безпека. Встановивши якісні вхідні двері ви зможете значно зекономити на електроенергії, завдяки їхнім теплоізоляційним властивостям, а також вберегти будинок від проникнення зловмисників, підібравши двері із відповідним протизламним класом захисту.


 

Отже, сумніватися в потрібності високоякісних вхідних дверей явно не варто, бо вони насправді є не примхою, а необхідністю! Хороші вхідні двері в квартиру чи будинок повинні відповідати відразу декільком вимогам.


Головною якістю дверей є надійність і стійкість до зламу, як до силового, так і до інтелектуального. Крім того, двері повинні захищати від холоду, протягів і від шуму в під'їзді та з вулиці. Важливі також є міцність і довговічність всіх дверних деталей - господар повинен бути впевнений, що двері не заклинить і не перекосить, а замок не зламається в самий невідповідний момент.


Силовий злам вхідних дверей


В наш час на ринку існує багато типів вхідних дверей: дерев’яні, металеві, пластикові, металопластикові, броньовані, а також величезна кількість їх комплектацій. Тому перед тим, як робити вибір потрібно врахувати всі ключові фактори кожного типу дверей.


Про те, як вибирати міжкімнатні двері ми вже раніше писали в статті:


Вибираємо міжкімнатні двері

 

З цієї статті ви дізнаєтесь на що слід звернути увагу для того аби вибрати двері, які підійдуть саме для вашого дому.


Особливості вибору конструкції вхідних дверей.


Враховуючи всі переваги та недоліки матеріалів, які в наш час використовують для виготовлення вхідних дверей, ми відразу можемо виділити із них два, які повністю відповідатимуть нашим потребам, та є найбільш універсальними, це – металопластикові і броньовані вхідні двері. Вони володіють найкращими показниками протизламності, зносостійкості, та тепло–шумоізоляції, а отже, найбільше відповідають нашим вимогам.


Металопластикові двері


Вхідні металопластикові двері користуються великою популярністю, адже вони цілком відповідають усім базовим вимогам, відмінно справляються зі своїми функціями та мають, великий ряд переваг!  


Встановлені вхідні металопластикові двері


Основні переваги металопластикових дверей:


Високі показники тепло- та шумоізоляції. Завдяки комбінації багатокамерного ПВХ профілю із енергозберігаючим склопакетом та ущільнювачів, такі двері чудово захистять ваш будинок від втрати тепла та зовнішніх шумових подразників.

До прикладу, при використанні профілю Rehau Brillant-Design ви отримаєте теплоізоляцію на рівні R0 = 0,79 м2 ° C / Вт - що більш ніж на 5,3% вище нижньої межі норми для 1-ї кліматичної зони України. Все це завдяки монтажній глибині 70 мм, 5-камерної структурі і двом контурам EPDM-ущільнювачів. Також цей профіль здатен забезпечити звукоізоляцію до 5-го класу, що дорівнює 43 дБ.

 

Стійкість до ультрафіолетового випромінення та підвищеної вологості. Металопластиковим дверям не страшні практично будь-які погодні умови - тривалий вплив підвищеного тепла, сонячних променів, вологості, а також відсутність деформації при незначних ударах чи натисках. Водопроникність може сягати до класу 9A згідно з EN 12208.

 

Міцність та безпека. Армування таких дверей в парі з протизламною фурнітурою дозволяє їм забезпечувати базовий рівень протизламності. Можливе виконання зламобезпечних вхідних дверей до класу 3 (DIN V ENV 1627).


Величезне різноманіття асортименту та дизайну. Завдяки можливості комбінування матеріалів заповнення та великому вибору кольорів і дизайну накладок, можна підібрати двері на будь-який смак.

 

Довговічність. ПВХ профілі та склопакети, які використовуються в металопластикових дверях, здатні зберігати первісний вигляд тривалий термін, порівняно із іншими матеріалами. Загальний термпін експлуатації ПВХ-профілю складає близько 50 років, а фурнітура здатна витримати близько 20 тис. відкривань.

 

Висока функціональність. Простота встановлення додаткових елементів фурнітури. Таких, як наприклад, дверний дотягувач, дверний стопор та різні типи дверних ручок.

 

Простий догляд. Доглядати за виробами із металопластика значно простіше, вони не потребують якогось особливого догляду чи ремонту.

 

Не висока вартість. Ціна металопластикових дверей в базовій комплектації є дешевшою, ніж броньованих чи дерев’яних.

 

Особливості конструкції металопластикових дверей.


Розберемось що саме в конструкції металопластикових дверей дозволяє їм виконувати потрібні нам функції, та визначимо на що варто звертати увагу, вибору яких елементів конструкції варто приділити більше уваги. 

 

1.Профіль дверної коробки; 2.Резиновий ущільнювач; 3.Профіль дверної стулки; 4.Поріг; 5.Замкнутий підсилюючий профіль із оцинкованої сталі; 6.Ущільнювач склопакета; 7.Потрійний склопакет; 8.Замкнутий підсилюючий профіль дверної коробки із оцинкованої сталі.

 

 

Основні складові надійних металопластикових дверей:


1. ПВХ профіль.  Він є чудовим ізоляційним матеріалом, який надійно доповнює захист від шуму та холоду, а його жорсткість забезпечує захист від механічних пошкоджень та довговічність дверей без особливого догляду.

 

Дверний ПВХ-профіль

 

З ПВХ профілю виготовлена дверна рама, дверна коробка, стулка, імпост та штапік. Детальніше про дверний пвх-профіль ви можете дізнатись:

Дверний ПВХ-профіль

 

Ключовими характеристиками ПВХ профілю, на які обов’язково варто звернути увагу при виборі – це його жорсткість, кількість камер, конструктивна глибина профілю.

Рекомендуємо обирати двері в яких використовується мінімум двокамерний профіль стулки та чотирикамерний профіль дверної коробки. Конструктивна глибина профілю повинна бути не менше 60 мм.


2. Армування. Задля забезпечення максимальної міцності дверей, використовують оцинкований стальний посилюючий профіль всередині ПВХ-профілю. Він є своєрідним скелетом, призначений для того, щоб витримувати навантаження, які припадають на ПВХ-профіль. 

 

Армування ПВХ-профілю

 

Мінімальна товщина сталевого армувального профілю, для достатньої міцності дверної конструкції, має складати не менше 2 мм.


3. Заповнення. Металопластикові двері можуть заповнятися склопакетом, термопанеллю, або декоративними вставками. Завдяки можливості комбінування різних типів заповнення, можна підібрати дизайн дверей на будь-який смак, та фасад будинку.

Найбільш популярний варіант - комбінація і прозорого і глухого заповнення, тобто одна секція прозора, а інша глуха. Додатково ще можна обрати цікавий, розписний вітраж. 

 

Заповнення: інкрустований вітраж

 

Вибравши такий тип заповнення, можна не хвилюватися щодо тепло-шумоізоляції, адже склопакет чудово зберігає тепло та вберігає від шуму.

Детальніше про заповнення вхідних металопластикових можете дізнатись тут:

Дизайн дверей

 

4.Петлі. Петлі, котрі використовуються в металопластикових дверях, мають стандартну конструкцію та великий ресурс роботи (близько 15-20 тис. відкривань). Потрібно підбирати дверні петлі таким чином, щоб вони витримували навантаження дещо більше від ваги самих дверей, а також вчасно їх змащувати, попередньо очищаючи від бруду та пилу.

 

Петлі металопластикових дверей

 

Радимо вибирати металопластикові двері на яких встановлені тільки якісні петлі відомих виробників, як наприклад німецькі петлі Dr.Hahn, вони витримують навантаження більше 140 кг.


5. Дверна фурнітура. Надійна фурнітура є запорукою правильного функціонування дверей.  В комплект фурнітури входять механізми конструкції, що забезпечують відкриття стулок та їх замикання. Від фурнітури дверей залежить їх якість і тривалість функціонування. На фурнітуру лягають основні механічні і динамічні навантаження у дверних конструкціях.


До основних елементів фурнітури належать: дверна ручка, замки, петлі. Додатковими вважаються: дверний дотягувач, дверний стопор, вічко, накладки на замкову щілину.

 

Фурнітура металопластикових дверей

 

При виборі фурнітури важливим є матеріал із якого вона виготовлена. Для вхідних дверей найкраще підійде фурнітура із бронзи, латуні, або нержавіючої сталі, характеристики цих металів дозволять витримати практично будь-які погодні умови та збережуть свою міцність.

При виборі фурнітури важливим є матеріал із якого вона виготовлена. Для вхідних дверей найкраще підійде фурнітура із бронзи, латуні, або нержавіючої сталі, характеристики цих металів дозволять витримати практично будь-які погодні умови та збережуть свою міцність.


Купити вхідні металопластикові двері

 

В нас ви зможете купити вхідні металопластикові двері тільки найвищої якості з найкращим набором стандартних комплектуючих. Ми професіонали своєї справи з багаторічним досвідом та працюємо тільки на сучасному, професійному обладнанні. В стандартну конструкцію дверей входять: спеціальний, підсилений німецький ПВХ-профіль REHAU, фурнітура німецької компанії G-U, петлі Dr.Hahn, можливість докомплектації додатковими елементами безпеки та широкий вибір заповнення. 

 

Металопластикові двері власного виробництва

 

Вибрати вхідні металопластикові двері

 

Броньовані Двері

Броньовані двері вже давно є популярними на ринку нашої країни і з часом набувають все більшої популярності. Їх встановлюють на вхід в офіс, магазини, різного роду комерційні приміщення, а також в звичайні житлові будинки. В першу чергу, броньовані двері призначені для того, щоб підвищити рівень протизламності й відповідно служити надійним захистом проти грабіжників. 

 

 

 

В більшості випадків, броньованими називають двері, які є варіантом стандартних металевих дверей, але мають посилену конструкцію, зазвичай це міцна металева дверна коробка, рама посилена сталевими трубами, спеціальні петлі, лист металу товщиною від 1 мм. Це є найпопулярніший та оптимальний варіант броньованих дверей для домашнього використання, саме їх ми розглянемо далі. 

 

Переваги броньованих дверей

 

Високий рівень захисту від зламу. В порівнянні із варіантами вхідних дверей із металопластику чи дерева, броньовані двері мають значно вищі протизламні параметри завдяки використанні в них посиленої конструкції.

 

Підвищена вогнестійкість. Завдяки металевим вкладкам та надійному, металевому каркасу, такі двері мають мають достатньо високі показники вогнестійкості.

 

Дизайн. Використання мдф накладок дозволяє наносити малюнки  фрезеруванням на будь-який смак.

 

Декорування. Можливість декорування дверей з встановленням додаткових кованих елементів, або спеціального каленого скла.

 

Надійна фурнітура. В стандартній комплектації броньованих дверей завжди встановлюють більш надійну та якісну фурнітуру, порівняно із іншими варіантами дверних конструкцій.

 

Міцність. За рахунок використання посилених елементів конструкції, броньовані двері стійкі до механічних пошкоджень.

 

Особливості конструкції броньованих дверей

 

В загальному плані, конструкція броньованих дверей мало чим відрізняється від стандартної конструкції металевих дверей. Перш за все потрібно звертати увагу на ті елементи конструкції, які є підсиленими, а також на товщину обшивальних листів, комплектацію фурнітури та облицювальну частину. Про це далі.  

 

Конструкція броньованих дверей

 

Каркас. Під каркасом маємо на увазі сталеву раму, яка в броньованих дверях зазвичай складається із сталевих труб. Для забезпечення максимальної міцності всередині каркасу приварюються повздовжні та поперечні труби, які служать ребрами жорсткості.

 

Рама броньованих дверей

 

Рекомендуємо обирати двері, каркас яких має комбінований варіант ребер жорсткості, тобто і повздовжні і поперечні. Таким чином двері будуть зі всіх сторін захищені проти відгинання дверного листа від дверної коробки, а також продавленню дверної конструкції всередину.  

 

Дверна коробка. Параметри конструкції дверної коробки також впливають на протизламні характеристики дверей в цілому. Також вона повинна бути міцною, адже броньовані двері є важать від 80 кг до 140 кг.

Дверна коробка броньованих дверей

 

Рекомендуємо обирати дверну коробку із П-подібного профілю товщиною сталі не менше 0.3-0.5 см. Варто також зазначити, що для кращої тепло- шумо- ізоляції всередину дверної коробки встановлюється утеплювач (мінеральна вата).  

 

Дверне полотно. В основі дверного полотна броньованих дверей використовуються листи металу товщиною від 1 до 2 мм. Зазвичай використовують два листи металу, по одному на кожній стороні дверного полотна та МДФ-накладки, які накладаються поверх металевих листів. Найбільш популярним є тип дверного полотна з МДФ-накладками з обох сторін – це сприяє кращій шумоізоляції. Для покращення теплоізоляції використовуються утеплювачі із мінеральної вати.

 

Дверне полотно броньованих дверей

 

Радимо особливу увагу звертати на товщину листа металу, він повинен бути не менше 1 мм.  

 

Фурнітура броньованих дверей. Фактично половина застосовуваних заходів по підвищенні протизламних характеристик дверей приходиться на дверну фурнітуру. Петлі, замки, дверна ручка і навіть вічко повинні бути найвищої якості, якщо вам потрібен справжній захист. Про замки та петлі розповімо вам детальніше.

 

Замки. Для надійного захисту в броньованих дверях часто використовують декілька замкових систем. Основним захисним елементом кожного замка є засув, його ще називають ригелем.

Сувальдний замок

 

Найбільшою популярністю користуються сувальдні та циліндричні замки, вони відрізняються механізмами. Рекомендується використовувати два типи замків одночасно.  

 

Петлі.  Одними із найнадійніших вважаються підсилені, точені петлі з опорним підшипником.


Петлі з опорним підшипником

 

Дизайн та декор броньованих дверей. Броньовані двері чудово піддаються декоруванню різними матеріалами. На більшості із цих матеріалів є можливість нанесення фрезерування, а отже можна створити вишуканий дизайн на будь-який смак.

 

Для зовнішнього декорування дверної поверхні використовують такі матеріали та різні їх комбінації:

- МДФ накладки;

- ПВХ плівку;

- Алюмінієві планки;

- Ковані елементи;

- Покриття автоемаллю;

- Гартоване скло.  

 

Одним з найпопулярніших варіантів є фрезерування на МДФ панелях.


Фрезерування на панелі МДФ


Цікавим варіантом декорування є використання комбінації з захищеного металевими дугам каленого скла та фрезерування на МДФ панелях.


Комбіноване декорування

 

Купити вхідні броньовані двері

 

В нас ви зможете купити високоякісні, вхідні броньовані двері від відомих брендів із багаторічним досвідом їх виготовлення. А замовивши броньовані двері із нашого сайту, гарантовано отримаєте знижку 8%! 

 

Вибрати вхідні броньовані двері

 

За всіма питаннями звертайтесь до нас по номерах, або пишіть на електронну адресу:

067 372 30 78

050 374 36 26

vikna@bolena.ua


cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене