ТМ Болена

26 травня відбувся розіграш смарт-телевізору!

«Смарт Телевізор за вікно»  — акція від ТМ «Болена», у якій будь-хто з учасників мав змогу виграти сучасний смарт - тв від Samsung!

Для участі в акції було необхідно зробити замовлення на суму від 200 євро та отримати спеціальний ваучер, за яким проводився розіграш. Чим більшою була сума замовлення, тим більша кількість ваучерів!


 

Розіграш основного приза

 

Так, зробивши замовлення на 1000 євро, учасник отримував 5 ваучерів, що збільшувало його шанси на перемогу головного призу.
     

Сам розіграш проводився о 12 годині 26 травня у фірмовому салоні ТМ «Болена», що  знаходиться за адресою Героїв Майдану, 55.
    

Наймолодшому учасникові акції було три рочки! До речі, «рішення» лототрону також «розсудили» дітки і допомогли обрати

переможця, за що отримали смачні солодкі призи.

 
    

    Дітки допомагають обрати переможця

 

Також, ми провели міні-вікторину для усіх присутніх, у якій розіграли заохочувальні призи, брендований крафт записник ТМ «Болена».


Брендовані крафт записники ТМ «Болена» і акційні пропозиції

 

Всім учасника було запропоновано акційну пропозицію на міжкімнатні дерев'яні двері - замір, монтаж, демонтаж всього за 1 грн.
    

Команда ТМ Болена з переможцем акції

 

Загалом у акції прийняло участь понад 200 людей, а до безпосередньої участі у розіграші долучилося близько 100. Серед учасників були як мешканці Чернівецької області, так і з м. Коломиї та м. Снятина. Адже кожен хотів би випробувати фортуну!


    

Переможець акції «Смарт Телевізор за вікно»

 

Переможницем став чернівчанин Гудзь Володимир! Він зробив замовлення в м. Чернівці у фірмовому салоні ТМ «Болена», що знаходиться на вул. Шкільна, 1. Бажаємо йому приємного користування його призом та ще більше вдалих віконних рішень з нашою  компанією!


Перегляньте відео - звіт розіграшу SAMSUNG SMART TV від ТМ «Болена».

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене