ТМ Болена

Перемога «Болени» на конкурсі об'єктів REHAU

В грудні 2012 року відбулася Конференція Партнерів REHAU, на яку було запрошено керівництво фабрики вікон «Болена». В рамках конференції традиційно пройшов щорічний конкурс об'єктів  і рішень з використанням віконних і фасадних систем REHAU. Цьогоріч на конкурс було подано 195 робіт, виконаних Партнерами REHAU з різних регіонів України. Фабрика вікон «Болена» постійно бере участь в конкурсі, та є постійним фаворитом. Щороку займає призові місця, і цей рік не став винятком.

 

З метою об’єктивності голосування компанія REHAU вирішила надати право вибору кращих проектів своїм Партнерам. Хто ж іще, як не спеціалісти з багаторічним досвідом на ПВХ-ринку, компетентний обирати найкращі об’єкти? Під час конференції кожен учасник міг віддати свій голос не більше, ніж за 3 вподобаних об'єкта. Голосування відбувалося анонімно, тобто конкурсні роботи не були підписані і ніхто з учасників не міг дізнатися про те, ким вони подані.

 

переможець конкурсу Rehau 2012Переможцями стали 10 об'єктів, які набрали найбільшу кількість голосів. В першу трійку переможців потрапив об’єкт фабрики вікон «Болена» – приватний будинок у Львівській області. Цей будинок засклила фабрика вікон «Болена» спільно із партнером НВК «Клімат Сервіс», використовуючи профільну систему REHAU GENEO.

 

Особливо приємне розуміння того, що об’єкту віддали перевагу профільні спеціалісти, які, як ніхто, найкраще розбираються в технологіях ПВХ-конструкцій. 

 

Особливу подяку висловлюємо нашому партнеру зі Львова НВК «Клімат Сервіс», які створили можливість участі в конкурсі об’єктів REHAU!

 

Вдячні учасникам конференції за підтримку та визнання! Вітаємо всіх переможців 2012 року та бажаємо цікавих проектів у 2013 році!

31січня 2013

  

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене