ТМ Болена

Петрівський ярмарок (фотозвіт авто-офісу)

14-15 липня компанія «Болена» прийняла участь у щорічному Петрівському ярмарку в м.Чернівці.

 

Цього разу ярмарок, який завжди привертає до себе увагу тисяч чернівчан, проходив на всіх площах міста та був розділений тематично: продовольчі товари, туризм, будівництво та енергозбереження, тощо...

 

Бути особливими

Ми вирішили скористатися такою нагодою і підготувати нестандартну експозицію. Замість звичайної палатки, був створений та презентований справжній авто-офіс. Його особливістю є те, що він мобільний і одночасно зручний, в ньому представлені основні зразки вікон, дверей, ролет, гаражних воріт.


Болена - Петрівський ярмарок 2012

Це справжній офіс, який на колесах їде до Вас. У комфортних умовах Ви отримаєте професійну консультацію, прорахунок вартості замовлення, можете записатися на замір та оформити угоду.Болена - Петрівський ярмарок 2012

Багато чернівчан завітало до нашого офісу на колесах, щоб ознайомитись з актуальними акційними пропозиціями. Дізналися про 25% знижку на металопластикові вікна та переваги вікон-кондиціонерів зі склом ClimatGuard Solar.

 

 

Болена - Петрівський ярмарок 2012

Сонячна погода, доброзичливість наших менеджерів створили одночасно робочу й святково-ярмаркову атмосферу. Кожен, хто завітав до нас на ярмарку отримав вичерпний пакет інформації про компанію, спеціальну цінову пропозицію та гарний настрій :).

 


Болена - Петрівський ярмарок 2012

У цієї малечі гарний смак. Вона раніше своїх батьків обрала нові металопластикові двері.

 

 

Болена - Петрівський ярмарок 2012

Промоутери компанії "Болена" упродовж двох днів ярмарку нагадували людям що продовжується акція "ВІКНА-КОНДИЦІОНЕРИ". Всім, хто цікавився, розповідали про те, як вікна з мультифункціональним склом допомагають рятуватися від спеки.

 

 

Болена - Петрівський ярмарок 2012

 

19 липня 2012                                                                                                   

 

 

 

 

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене