ТМ Болена

Захист вікон від злому

Безпека здоров’я та майна – це головний пріоритет кожної людини. Якщо ви замислюєтесь над тим, як зробити свою квартиру безпечніше, захистивши її від зловмисників – варто задуматись про найуразливіші її елементи! Вікна та балконні двері є тими об’єктами, через які крадії можуть майже безперешкодно проникнути всередину приміщення. Єдиним правильним шляхом захисту є модернізація цих елементів, яку можуть забезпечити вікна ТМ Болена!

 

     захист вікна від зламу, ТМ Болена

    Як захистити своє вікно від зламу?

 

Які вікна зможуть забезпечити максимальний захист?

 

Наразі в асортименті ТМ Болена є вікна чотирьох класів захисту:

 

 • Базовий. Комплектація, яка не має захисних елементів. Легко зламується навіть непрофесійними крадіями. Достатньо підручних засобів для того, щоб за декілька секунд вікно було відкрите. Рекомендується тільки для квартир, вікна яких знаходяться на третьому і вище поверсі.

 

 • RC-1 (RK-1 клас, ТМ Болена). Підвищений (порівняно з базовим) рівень безпеки. Такі вікна оснащені механізмами, здатними щільніше закривати стулку для захисту від фізичної сили.

 

 • RC-2 (RK-2 клас, ТМ Болена). Таке вікно витримає фізичну силу, а також застосування підручного інструменту. Конструкцію зможе зламати досвідчений крадій, але на це йому потрібно буде більше часу, а сам процес викличе багато шуму і приверне увагу сусідів.

 

 • RC-3 (RK-3 клас, ТМ Болена). Найвищий рівень захисту, завдяки якому вікно надійно захищене від професійного інструменту. Саме цей клас безпеки рекомендується для максимального захисту вікон на першому поверсі або в окремо стоячих будинках.

 

     три класи захисту, ТМ Болена

Схематичне зображення трьох класів захисту

 

Щоб вікна відповідали вищезазначеним класам безпеки, необхідний комплексний підхід. Наші вікна можуть комплектуватись: склом триплексом, протиударною плівкою, захисними планками, грифоподібними цапфами, ручками з замками. Вся фурнітура ТМ Болена виготовляється німецьким брендом GU, який гарантує якість та довговічність своєї продукції.

 

Додатковий захист за допомогою протизламної ручки

 

Правильно обрана протизламна ручка – важливий крок до вашої безпеки. Наприклад, фабрика вікон Болена пропонує надійну протизламну ручку HOPPE Secustik. Секрет її міцності – механізм, який блокується зсередини при спробі зовнішнього проникнення.  Крім того, ця ручка оснащена додатковою пластиною, яка не дозволить висвердлити її ззовні за допомогою електричних інструментів.

 

Особливості HOPPE Secustik:


 • Ергономічна форма, зручна для використання ручки.
 • Характерний звук, який повідомляє про закриття стулки.
 • Механізм виготовляється з надійного сплаву алюмінію та латуні.
 • 5 варіантів кольору (натуральний алюміній, білий, чорний, коричневий, бронза).
 • Гарантія 10 років.

 

Рекомендуємо переглянути невелику анімацію від компанії-виробника, яке наглядно демонструє ефективність використання протизламної ручки HOPPE Secustik.

 

     ручка HOPPE Secustik, ТМ Болена

    Ручка HOPPE Secustik з протизламним механізмом

 

Як захистити склопакет від пошкоджень?

 

Триплекс вважається найкращим способом захистити себе від пошкодження склопакету та проникнення у приміщення через розбите скло. Триплекс – це тришаровий склопакет, який складається з двох листів скла та одного листу полімерної плівки, яка закріпляється спеціальними смолами. Таке рішення дозволяє захистити вікно від ушкодження каменем, скляною пляшкою, молотком та навіть пістолетом! Крім того, при необхідності триплекс може комплектуватись додатковою плівкою з тонуванням або декоративними вставками.

 

     триплекс скло, ТМ Болена

Триплекс-скло - кращий захист склопакету від ушкоджень!

 

Більш економним способом захисту вважається протиударна плівка. Вона також може комбінуватись з декоративними і тонованими вставками, а в разі ушкодження склопакету гарантує утримання до 98% осколків скла.

 

Яка фурнітура гарантує повну безпеку?

 

ТМ Болена пропонує надійно захищену фурнітуру GU, яка здатна витримати великі навантаження та повністю відповідає сучасним класам зламобезпеки, про які ми згадували вище. Наші вікна пропонуються лише з цією фурнітурою по 5-ти причинам:

 

 • Офіційна 5-річна гарантія від виробника.
 • Можливість розширення комплектації при необхідності.
 • Захист від злому, перевірений на практиці.
 • Інноваційне антикорозійне покриття ferGUard.
 • Гарантована робота на протязі 40 тисяч циклів відкривання-закривання створи.

 

     фурнітура ПВХ вікна, ТМ Болена

Німецька фурнітура GU стане на захист ваших вікон!

 

Безпека – понад усе!

 

Пам’ятайте, що найкращий захист – це комплексний підхід та ваша уважність. Закривайте вікна перед тим, як покинути свою домівку. Жодне вікно не гарантуватиме безпеки тоді, коли ви забуваєте створку в режимі відкиду! Про все інше попіклуються захищені вікна з профілем Rehau та надійною німецькою фурнітурою GU від фабрики вікон Болена. Бажаємо вам ніколи не зтикатись з проблемою хатніх крадіжок та бажаємо безпеки вам та вашій сім’ї!

 

 

 

Купити протизламну фурнітуру для вікна можна, зателефонувавши:

 

 • 067 372 30 78
 • 050 374 36 26

 

або написавши нам на електронну пошту:

 

 • vikna@bolena.ua
cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене