ТМ Болена

Як доглядати за пластиковими вікнами?

Догляд за пластиковими вікнами – це комплекс процедур, який не можна ігнорувати! Якщо ви хочете, щоб ваше нове ПВХ вікно зберігало свій неперевершений зовнішній вигляд та усі заявлені технічні характеристики, не забувайте про регулярний догляд та обслуговування усіх елементів його конструкції.

 

 

Догляд, ТМ Болена

Декілька порад по догляду за пластиковими вікнами

 

 

Відсутність будь-якого догляду може призвести до передчасного старіння профілю, зміни кольору, втрати еластичності резинових ущільнювачів, несправності фурнітури. Найгірше, що може статись при злісному ігноруванні правил догляду – деформація профілю, пошкодження склопакету чи його помутніння.

 

 

Фабрика вікон Болена знає, як доглядати за вікнами так, щоб вони змогли прослужити вам багато років! Для цього не потрібно витрачати багато часу, а на взамін своїм зусиллям ви отримаєте високий термін експлуатації та привабливий зовнішній вигляд ваших пластикових вікон.

 

 

В цій статті ми розглянемо:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Догляд за пластиковим профілем вікна

 

 

Догляд, пвх, пластикові вікна, ТМ Болена

Догляд за пластиковим профілем

 

 

Регулярно проводити догляд пластикового профілю вікна в першу чергу необхідно для того, щоб зберегти його первинні переваги та зовнішню красу. Найпростіший та найбезпечніший спосіб – використовувати звичайну воду з милом, яким ви миєте руки та тіло. Воно не має шкідливих для пластику компонентів, завдяки чому є найбільш безпечним способом миття ПВХ-профілю.

 

 

Ще краще – використовувати спеціальні миючі засоби для пластикових вікон, які ефективно очищують їх поверхню і вважаються на 100% безпечними для усіх елементів конструкції.

 

 

Не рекомендуємо використовувати агресивні миючі засоби! Після декількох подібних процедур колір вікна почне стрімко змінюватись, перетворюючи білосніжне вікно в сіру або жовту понуру конструкцію. Якщо в складі засобів є спирт, ацетон, бензин, хлор або інші агресивні складники – віддайте перевагу способу, описаному вище.

 

 

Протирати вікно від забруднення рекомендується кожні 2-4 тижні.

 

 

Догляд за склопакетом

 

 

Догляд, склопакет, пластикові вікна, ТМ Болена

Догляд за склопакетом

 

 

Склопакет в пластикових вікнах – це звичайнісіньке скло, яке вимагає такого самого обачливого відношення до себе, як і будь-які інші скляні предмети та конструкції. Ніяких жорстких інструментів, губок чи ганчірок для миття. Використовуйте тільки м’яку тканину, яка не пошкодить поверхню скла.

 

 

Догляд за склопакетом пластикового вікна не вимагатиме великих фінансових вкладень. Достатньо купити якісний миючий засіб, призначений для очищення скляних поверхонь. В процесі миття слідкуйте за тим, щоб засіб не потрапляв на гумові ущільнювачі чи пластикові елементи.

 

 

Одного разу в декілька тижнів буде більш ніж достатньо, щоб прибрати бруд та пил.

 

 

Догляд за гумовим ущільнювачем

 

 

Догляд, ущільнювач, пластикові вікна, ТМ Болена

Догляд за гумовим ущільнювачем

 

 

Своєчасний догляд за гумовим ущільнювачем ПВХ-вікон не дозволить йому втрачати свою еластичність та властивості. Головна мета цього елементу конструкції – підтримка герметичності, а відповідно – звуко- та теплоізоляції. Якщо не доглядати за ущільнювачем хоча б два рази на рік, він не зможе втримувати температуру та зайві шуми, створюючи власнику вікна багато неприємностей.

 

 

Процедура догляду проста. Спочатку потрібно змити весь бруд та пил по периметру звичайною мильною водою та м’якою ганчіркою. Після цього змажте його поверхню силіконовою змазкою або її різновидом, призначеним для автомобільних ущільнювачів.

 

 

Догляд за фурнітурою

 

 

Догляд, фурнітура, ТМ Болена

Догляд за фурнітурою

 

 

Ефективний догляд за фурнітурою не вимагає її технічного обслуговування, але потребує вашої уваги. Достатньо знати декілька правил, які допоможуть зберегти її працездатність на максимальний термін:

 

 

 • Ніколи не залишайте відкритою стулку на довгий час. Це може призвести до її провисання через велику вагу склопакета та шквальний вітер.

 

 • Відкривайте стулку лише в повністю закритому положенні. Якщо вікно зачинено не повністю, фурнітура може працювати некоректно.

 

 • Якщо стулка вікна почала хитатись – закрутіть фурнітуру самостійно, або подзвоніть до сервісної служби, яка допоможе це зробити.

 

 • Ні в якому разі не допускайте можливості потрапляння бруду, штукатурки, фарби або інших часток, яких в фурнітурі не має бути. Мінімальна перешкода в механізмі швидко стане причиною його зносу та несправності.

 

 • Не використовуйте миючих засобів для видалення бруду з фурнітури. Це порушує антикорозійне покриття, зменшуючи загальний термін служби.

 

 

Щоб зберегти в цілісності фурнітуру на довгі роки, власнику пластикових вікон необхідно один-два рази на рік обробляти її спеціалізованою змазкою, або звичайним машинним маслом. Це забезпечить їй легке відкривання та закривання, що в свою чергу є кращою гарантією довговічної роботи.

 

 

Догляд за дренажними отворами

 

 

Догляд, дренаж, ТМ Болена

Догляд за дренажним отвором

 

 

Про догляд за дренажними отворами більшість власників пластикових вікон відверто забуває. Не варто нехтувати цим елементом конструкції, адже він служить для захисту від надлишкової вологи. Рано чи пізно отвори забиваються брудом та різним сміттям, яке заважає нормальному витоку води з ПВХ-конструкції, що в результаті може нашкодити вашому вікну.

 

 

Знайти дренажні отвори легко – достатньо відкрити стулку. Побачити канали для відведення води не буде проблемою. Перевіряйте та прочищайте їх раз на декілька місяців, щоб гарантувати відсутність конденсату чи дощової води з внутрішнього боку вікна.

 

 

Ще декілька порад, які підвищать термін експлуатації ПВХ-вікон

 

 

 • Якщо вікно встановлено в приміщенні, в якому йде ремонт – зробіть все для того, щоб усі його поверхні та механізми були ізольовані. Наприклад, це можна зробити за допомогою поліетиленової плівки.

 

 • При серйозних дефектах в конструкції фурнітури – не намагайтесь відновити її самостійно, краще зверніться до майстра.

 

 • Уважно спостерігайте за будівельним брудом в механізмі фурнітури. У випадку несправності те сміття, яке потрапило всередину під час монтажу, може стати грубим порушенням гарантійних умов.

 

 • 15-20 хвилин в місяць, витрачених на догляд за вікном, можуть подарувати вам декілька десятиліть безпроблемної експлуатації пластикового вікна.

 

 

Регулярний догляд за пластиковими вікнами – гарантія їх довговічності!

 

 

Ми надали вам базові знання, необхідні для правильного догляду за пластиковими вікнами нашого виробництва. Приділяючи простим процедурам трохи власного часу, ви економите свої гроші, які могли би витратити на постійне сервісне обслуговування або заміну зіпсованих ПВХ-вікон.

 

 

Ми бажаємо, щоб ваші вікна задовольняли усі ваші потреби на протязі десятків років! Саме тому ми готові консультувати своїх клієнтів по будь-яким питанням і з радістю зможем підказати вам ті чи інші тонкощі догляду за вікнами.

 

 

 • Приходьте в наш головний офіс, що знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Січових Стрільців, 34-Б.

 

 • Телефонуйте нам за номерами телефонів: (067)-372-30-78, (050)-374-36-26.

 

 • Або напишіть листа на електрону пошту: vikna@bolena.ua

 

 

Ми завжди турбуємося про те, щоб наші клієнти були на 100% задоволені нашою співпрацею. :)

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене