ТМ Болена

Що таке євромонтаж?

Відомо, що проміжок між стіною і вікном є найвразливішим місцем в термоізоляції будівлі. Цей проміжок називається монтажним швом . Згідно статистики 80% претензій до якості робіт віконних компаній пов’язане саме з неякісним заробленим монтажним швом.


Монтажний шов, тобто піна достатньо легко пошкоджується під дією погодних умов, особливо її руйнує волога та ультрафіолет .


Євромонтаж – це спеціальна технологія установки вікон у відповідності до Європейських норм та стандартів, при якій забезпечуються високі тепло та гідроізоляційні показники. 

     Євромонтаж, ТМ Болена

 

Як забезпечуються високі теплоізоляційні показники:

 

Внутрішня герметизація – пароізоляційна стрічка, яка перешкоджає проникненню водяної пари і вологості зсередини будівлі в шар теплоізоляції

 

Зовнішній шар – перешкоджає проникненню дощової води ззовні, і одночасно дозволяє вивести зайву вологу зсередини.

 

6 етапів теплого монтажу вікон


1. Підготовка поверхні


Крайки і поверхні прорізів не повинні мати виколів, мушель, напливів розчину і інших пошкоджень висотою (глибиною) більше 5 мм. Дефектні місця повинні бути зашпакльовані вологостійкими сумішами.

Змащені поверхні треба знежирити. Пухкі та такі, що осипаються ділянки, повинні бути зміцнені (проклеєні зв’язуючими сумішами або спеціальними плівковими матеріалами)

 

2. Приклеювання паро та гідроізолюючої стрічки до рами конструкції


     Приклеювання пароізолюючої стрічки

 

Приклеїти пароізолюючу стрічку на коробку з внутрішньої сторони і гідроізолюючу стрічку із зовнішнього боку. У кутах залишити припуск до розміру монтажного шва.


3. Вирівнювання і механічний монтаж коробки в віконному отворі


Конструкція вирівнюється в горизонтальному і вертикальному напрямку і фіксується за допомогою монтажних клинів і після цього закріплюється на дюбеля та анкерні пластини або монтажні шурупи.


4. Заповнення монтажного шва поліуретановою піною – середній шар ізоляції


Зазори (шви) між блоком і стіною заповнюють монтажною піною, попередньо видаливши розпірні колодки (клини).

Монтажна піна повинна бути витримана до повного отвердіння впродовж часу, зазначеного в нормативному документі на конкретний вид матеріалу. Кількість піни розраховують таким чином , щоб монта-жний зазор було заповнено повністю, але без виходу за його межі.


5. Встановлення стулок і склопакетів.


Встановлювати склопакети і стулки необхідно після герметизації зовнішнього шва, інакше доступ до нього буде закритий і його не можна буде обробити.


6. Обробка відкосів, установка  підвіконника.


Після монтажу вікна слід зробити перерву на 24 години, після чого можна заробляти відкоси. Внутрішній підвіконник можна встановити пізніше.


Застосування «теплого» монтажу дозволяє уникнути проникнення вологи в ізоляційні та будівельні матеріали, що може стати причиною появи цвілі, а також замерзання стін в зимовий період.

Детальніше, дивіться у відео.


cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене