ТМ Болена

Оздоблення дверей до Великодня

 

За вікном стає все тепліше, сонце все частіше зігріває нас своїми теплими, весняними променями. Весна та Великодні свята наближаються великими кроками. Зустрінемо їх цікавими декораціями. А якщо зустрічати, то починаючи від входу чи від порогу дверей.

 

Не обов’язково маємо витрачати кошти на чергові дорогі готові оздоби, більшість із них можемо зробити власноруч, або переробити із старого. Як саме? Зараз побачите.

 

 

 

Традиційно, не означає нудно!

 

Чудовим рішенням для оздоблення дверей є вінок, який виглядає завжди шикарно та в залежності від того в що він «вбраний», буде пасувати навіть на кожну пору року. Для надійності основи вінка, придбаємо за кілька гривень пінопластовий круг, в інтернеті, або в магазинах з паперовими виробами . Також для міцнішого склеювання всіх елементів нам знадобиться силіконовий пістолет, який можна придбати в магазинах із будівельними матеріалами. Ці дві невеликі інвестиції виправдають себе на сто відсотків, так як ці речі прослужать нам багато часу. На пінопластову основу можемо приклеїти, що нам заманеться. Края круга можемо обгорнути шнурком чи кольоровою стрічкою. Склеївши всі елементи гарячим силіконом, та дочекавшись їх повного висихання  ми отримаємо міцну та надійну основу, на яку можемо сміливо кріпити й інші елементи, такі як: розфарбовані яйця, різні пластмасові зайчики, пташки (напевне в кожного вдома знайдуться подібні іграшки). Все легко та швидко приклеюємо силіконовим пістолетом до нашої основи. Перевагою таких вінків є можливість відклеювання елементів і використання основи круга знову.

 

 

Як варіант для основи пасхального вінка можна використати тільки  натуральні матеріали, такі як гілочки верби. Оздобити їх краще всього їх знову ж таки фарбованими яйцями та кольоровими стрічками.

 

 

Старайтесь підбирати кольори таким чином, щоб переважали світлі, яскраві тони, адже Великдень це також свято весни. Найкраще будуть імпонувати зелений, фіолетовий, жовтий та рожевий кольори.

 

 

 

Сміливе та нетрадиційне рішення.

 

На дверях можуть висіти не тільки вінки. Що ви зазвичай кладете до великоднього кошика? От подібно до того і можемо зробити декорацію, зробити із паперу писанки та гарно оформивши, підвісити при вході до будинку.

 

 

 

Паперові фантазії

 

З паперу також можна створити чудо. Для менш терпеливих хорошими варіантами будуть кролики, курятка і яйця. Такі вироби в поєднанні із гарним оформленням чи цікавими написами будуть виглядати насправді цікаво.

 

 

Паперові оздоби дуже хороший варіант, але слід пам’ятати, що вони не підійдуть для дверей над якими немає, хоча б невеликого даху.  Часті весняні дощі можуть звести всю вашу роботу нанівець.

 

 

Це тільки кілька пропозицій, але і їх буде достатньо для того, щоб привітати весняні свята та створити цікаву атмосферу.

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене