ТМ Болена

Наслідки самостійного монтажу ПВХ-вікон

Багато хто з клієнтів ТМ Болена звертається до нас з пропозицією самостійно замірити та встановити вікна, не оплачуючи послуги професійних монтажників. Це – ваше повноцінне право, але ми хочемо привести декілька наслідків самостійного монтажу ПВХ-вікна, з якими наші клієнти зіштовхнулися на протязі нашого багаторічного професійного досвіду.

 

До чого може призвести самостійний монтаж вікна?

 

Пропонуємо вам ознайомитись з наслідками самостійного монтажу металопластикових вікон, які в результаті дорого обійшлись своїм власникам. Ми зібрали для вас чотири найбільш неприємних варіантів розвитку подій!

 

Перший наслідок: некоректні розміри вікна

 

монтаж, демонтаж, окна, дом, ТМ Болена

 

Якщо замір проводився самостійно, без допомоги професійних замірників – чекайте біди! Тільки майстер, який знає всі особливості та тонкощі проведення замірів, зможе надати правильні розміри під той чи інший віконний проєм.

 

Результат некоректних замірів:


Необхідність використовувати додаткові добірні профілі, зменшувати або збільшувати віконний проєм – це найменші можливі наслідки. Найгірший варіант розвитку подій – необхідність замовляти нове вікно, яке буде відповідати усім технічним вимогам та вашим побажанням.

 

 

 

Другий наслідок: неякісний монтажний шов

 

монтаж, демонтаж, окна, дом, ТМ Болена

 

В процесі самостійного монтажу вікон можна випадково або в цілях економії обрати неякісні матеріали для обробки швів. Вже за декілька місяців або років ці дії призведуть до великої кількості неприємних наслідків, які нівелюють усі переваги сучасного ПВХ-профілю.

 

До чого призводять неякісні монтажні шви:


Постійні протяги та утворення цвілі, втрата тепла взимку та промерзання відкосів, відчутно знижена шумоізоляція та утворення конденсату. Такі наслідки ставлять під сумнів витрати на монтаж ПВХ вікон, адже їх первинні переваги над старими дерев’яними вікнами втрачаються.

 

 

 

Третій наслідок: втрата гарантії

 

монтаж, демонтаж, окна, дом, ТМ Болена

 

Самостійний монтаж, або встановлення вікон за допомогою сторонніх компаній призводить до втрати офіційної гарантії на вікна ТМ Болена. Пам’ятайте, що в такому випадку всі дії та їх наслідки будуть оплачуватись з вашої кишені.

 

Результат втрати гарантії:


Будь-які недоліки конструкції, деформація профілю, просідання стулки або некоректна робота фурнітури, які проявляються через неякісну процедуру монтажу, будуть вимагати самостійного ремонту з вашого боку. Це – зайва втрата грошей, які ви зекономили, не звертаючись до професійних майстрів.

 Четвертий наслідок: неправильна фіксація вікна в проємі

 

монтаж, демонтаж, окна, дом, ТМ Болена

 

Якщо вікно в проємі не правильно розклинити та зафіксувати, це може призвести, в кращому випадку, до деформації та некоректної роботи фурнітури. В гіршому випадку в процесі експлуатації руйнуванню піддається вся віконна конструкція.

 

Наслідки неправильної фіксації вікна:


Внаслідок деформації вікна чи фурнітури доведеться виконувати повторний демонтаж вікна, виготовляти нову віконну конструкцію та знову проводити монтаж. Це призводить до величезних фінансових та часових втрат, а також до втрати комфорту в вашій оселі.

 

 

Висновки

 

Наслідки самостійного монтажу ПВХ-вікон можуть завдати суттєвої шкоди по вашому домашньому бюджету. Заощадивши невелику суму грошей, ви зможете стати заручником постійних звернень до сервісної служби, кожне з яких обійдеться вам недешево.

 

Саме тому фабрика вікон Болена не рекомендує економити на монтажі і довірити цю справу професіоналам! Наші монтажники постійно проходять навчання та використовують тільки якісні матеріали. Завдяки цьому вони можуть врахувати всі необхідні параметри і звернути увагу на всі тонкощі приміщення.

 

Обравши послуги професійного монтажника одного разу – ви отримаєте надійну конструкцію, яка буде підкріплена офіційною гарантією компанії на 12 років. А саме вікно, встановлене з врахуванням усіх вимог безпеки та якості, зможе прослужити вам не менш ніж 40-50 років!

 

Чому варто обрати саме Фабрику вікон Болена?

 

Послуги професійного монтажу від ТМ Болена мають беззаперечні переваги:

 

  • Наявність власного транспорту, яким вікна привозяться на об’єкт.
  • Розміри вікна, підвіконника та відливів повністю відповідають вимогам.
  • Використовуються лише високоякісні матеріали для обробки швів та герметизації.
  • Усе сміття після роботи прибирається, не залишаючи слідів монтажу в приміщенні.
  • Фурнітура налаштовується, забезпечуючи безперебійне відкривання та закривання.
  • Ніяких компромісів: лише сучасна техніка та професійні навички.

 

Для детальної інформації звертайтесь до інтернет-менеджерів нашого сайту.

Також ви можете зателефонувати за номерами: (067)372-30-78, (050)-374-36-26

Завжди чекаємо вас в головному офісі, що знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Січових стрільців 34-Б.

 

Фабрика вікон Болена піклується про ваш спокій та комфорт!

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене