ТМ Болена

Енергоефективність. Що це?

Сьогодні, після удорожчання вартості енергоносіїв, в Україні нарешті почали вирішувати проблему втрати тепла, яке виробляється в приміщенням.

 

За 2 останні роки витрати на опалення природнім газом як для підприємств так і для кінцевого споживача зросли в декілька разів.

 

 

На заміну газу населення починає використову­вати інші енергоресурси: електроенергію та дрова. Однак їх ціна щороку теж зростає.

 

Для жителів квартир із централізованим опаленням ціни за кому­наль­ні послуги піднімають також. З метою економії газу котельні будуть працювати не на повну потуж­ність. Відповідно у квартирах буде недостатньо теп­ла. Тому енергозберігаючі вікна потрібні для збереження тепла в квартирах.

 

З чого складається енергоефективність? 

 

Потрібно розуміти, що енергозбереження це лише частина такого широкого поняття як енергоефективність.

 

Енергоефективність складається з:


  • Ефективного виробництва енергії – вітрові електростанції, сонячні батареї та інші недешеві технології;

 

  • Ефективне використання енергії – звичайні кроки – не залишати увімкненими електроприбори, газ та воду – це те,  що в першу чергу повинна дотримуватись кожна сім’я. Також дещо затратніші кроки: заміна звичайних вольфрамових лампочок на енергозберігаючі, заміна старих електроприборів, які споживають багато електроенергії та новіші, більш енергоекономніші.

 

  • Енергозбереження – це збереження енергії, яка виробляється у кімнаті. Енергозберігаючі вікна, утеплення фасаду та даху дозволяють зменшити витрати на виробництво теплової енергії, адже більша її частина залишиться в приміщенні.

 

Фабрика вікон Болена, ще з 2008 року зробила акцент на просування ідеї енергозбереження. Не дарма наші менеджери завжди радять енергозберігаючі системи та склопакети.  Акції розробляються таким чином, аби клієнт придбав саме енергозберігаюче вікно.

       

За роки своєї роботи Фабрика вікон «Болена» здійснила багато енергоефективних проектів.

 


Приватний будинок, Хмельницька обл..
Енергозберігаюча система Rehau Geneo,
двокамерний склопакет

 


Житловий будинок, м. Чернівці.
Енергозберігаюча система Rehau Euro 70,
двокамерний склопакет

 

Державні установи, приватні будинки, кафе, ресторани, житлові масиви – замовляють енергозберігаючі вікна, з метою економії на опаленні саме у нас!

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене