ТМ Болена

Екологічність ПВХ-профілю

Напевно, у багатьох людей виникають питання перед майбутнім ремонтом. Чи справді безпечні металопластикові двері? Чи будуть вони виділяти токсичні речовини або викликати алергію? Особливо це важливо, якщо у квартирі знаходяться маленькі діти і літні люди.

 

Полівінілхлорид (ПВХ) є продуктом складного хімічного синтезу, основою якого служить натуральна сировина - куховарська сіль (хлорид натрію), нафта і газ. Завдяки своїм унікальним властивостям цей матеріал хімічно інертний, довговічний і дуже стійкий, що робить його незамінним в самих різних областях людського життя.

 

Можливо, не всі знають, що звичний кефір і багато інших продуктів харчування пакуються в тару з ПВХ, також з ПВХ виготовляються посудини для зберігання донорської крові та кров'яної плазми. До того ж, необхідні гігієнічні сертифікати дозволяють використовувати металопластикові міжкімнатні двері в приміщеннях, де необхідне постійне підтримання чистоти - лікарнях, школах, дитячих садах, що в свою чергу також доводить безпеку використання ПВХ-дверей.

 

Відповідно до вимог Комісії Європейського Союзу з охорони навколишнього середовища, Європа скорочує застосування свинцю у своїх виробництвах. Відмова від свинцю у виробництві ПВХ-виробів дозволяє забезпечити екологічність виробництва, здійснювати 100% переробку відслуживших профілів і гарантує збереження кольору профілю протягом усього терміну служби пластикових конструкцій.

 

Всі ці плюси досягаються без зниження довговічності і міцності систем. Більш того, в агресивному середовищі атмосфери ПВХ-конструкції з нових сумішей на базі кальцій-цинку більш довговічні, ніж пластикові двері зі стабілізатором на базі свинцю. Завдяки цьому двері з ПВХ стали навіть більш безпечними для людини, ніж пластик, з якого виробляються пластикові пляшки.

 

 

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене