ТМ Болена

Балконні двері

Власники балконів і лоджій також оцінили переваги металопластикових конструкцій, їх практичність і довговічність, тому, що скління лоджій і балконів з використанням ПВХ-профілю дуже популярно в наші дні.

 

Одно- або двокамерний склопакет металопластикових дверей на лоджію - надійний захист від холодної зими, протягів і міського шуму.

 

Подальше обслуговування таких вікон, при правильному дотриманні техніки монтажу, не викликає труднощів. Стандартний колір для балконних дверей - білий. Але можна вибрати й інший колір - акрилові покриття дозволяють отримати цікаві колірні поєднання.

 

пластикові балконні двері

 

Можна додати пластику і більш благородний вигляд: обробка «під дерево» або інші матеріали може бути зроблена за допомогою плівок. Стійкість до впливу навколишнього середовища, як правило, при цьому не знижується.

 

Під час або після монтажу можна доповнити двері додатковими елементами: стійкими до злому замками, захисними жалюзями, протимоскітними сітками, системою кондиціонування Технологія встановлення металопластикових дверей відпрацьована до досконалості: весь процес, починаючи від демонтажу старих дверей і закінчуючи установкою декоративних підвіконь, займає не більше одного дня.

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене