ТМ Болена

Як правильно вибрати вікна

Пластикові вікна є сучасною альтернативою старим дерев'яним вікнам. Вікна з ПВХ значно знижують рівень вуличного шуму. Це важливо як для жителів будинків, чиї вікна виходять на проїжджу частину, так і для спальних районів, для яких характерні свої джерела шуму. Пластикове вікно - це повністю герметична конструкція, що виключає протяги.

 

У вікнах ПВХ використовуються ущільнювачі зі сплаву гуми та каучуку. Вікна з профілів ПВХ:

 

  • стійкі до всіх видів природ ного впливу;
  • пожежостійкі, не підтримують горіння;
  • відповідають сучасним нормам будівництва;
  • виготовлені з екологічно чистих матеріалів;
  • довговічні;
  • нормативний термін служби пластикових вікон більше 40 років;
  • пластикове вікно представляє собою складну конструкцію, основу якої складають профіль ПВХ і склопакет.

 

 

Крім цього на сучасне пластикове вікно встановлюється протизломна фурнітура. Щоб вибрати вікно з ПВХ потрібно відповісти на 3 питання: Який ПВХ-профіль вибрати? Як вибрати склопакет? Додаткова комплектація вікна ("вікно під ключ", протимоскітна сітка, підвіконня, відлив, внутрішні і зовнішні укоси, ламінація, декоративна розкладка). Підхід до вибору профілю для пластикового вікна з ПВХ-профілю виготовляється рама пластикового вікна.

 

Основними характеристиками у ПВХ-профілі є кількість повітряних камер та ширина профілю. На них слід звернути особливу увагу при виборі. Ширина сучасних профілів складає 60 – 86 мм. Число повітряних камер в ПВХ-профілі, як правило, три або п'ять. Вважається, що чим більше камер, тим вище теплоізоляційні властивості вікна. Кількість камер ПВХ-профілю визначається по ширині між зовнішньою та внутрішньою стінкою пластикового вікна.

 

Як правильно вибрати склопакет

 

Від вибору склопакета багато в чому залежить робота майбутнього пластикового вікна. Склопакет, на відміну від простого скла має більш високі показники тепло і звукоізоляції. На вікна ПВХ встановлюються двокамерні і однокамерні склопакети.

 

 

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене