ТМ Болена

Що краще обрати німецьке, українське або турецьке

Все більше людей задумуються про тепло у власній оселі та вирішують придбати металопластикові вікна. Але мало хто розуміє різницю між пропозиціями різних компаній, які продають вікна. Деякі компанії хизуються дешевою ціною, при цьому якість вікна бажає бути вищою. На ціну вікна впливають багато факторів. У даній статті хочеться вказати на переваги та недоліки ПВХ-профілів вироблених у певних країнах.

 

При виборі вікна потрібно звертати увагу на країну виробника віконного профілю. Найкращий варіант тут – європейські виробники, Німеччина зокрема. Ці виробники виробляють профілі розраховані на природні умови у своїй країні. Німеччина розташована у таких самих природно-кліматичних поясах що й Україна. Профілі китайського та турецького виробництва розраховані на тепліші за українські кліматичні показники, а точніше вони призначені для кліматичних зон із середньою температурою взимку +100С.

 

В Україні ПВХ-профілі почали виробляти зовсім недавно, у виробників ще немає досвіду в цій високотехнологічній справі, тому якість вітчизняних виробників ще не набула високого рівня. Потрібно також відзначити, що вікна вироблені з неякісної сировини, можуть негативно вплинути на Ваше здоров'я. При замовленні обов'язково потрібно перевіряти наявність у компанії сертифікатів на матеріли.

 

Вже більше 50 років лідером у виробництві ПВХ-комплектуючих для вікон є німецька фірма REHAU. Продукція компанії REHAU використовується у будівельній, медичній, космічній, автомобілебудівній індустріях. Продукти REHAU приймали участь в першій у світі операції на серці,також компанія виробляє автомобільні бампери та інші комплектуючі для таких авто гігантів як AUDI, BMW, Merсedes та Volkswagen.

 

Вже 14 років «Компанія Болена» (фабрика з виробництва металопластикових конструкцій) є авторизованим партнером компанії REHAU у західному регіоні, а це означає, що виробництво «Компанії Болена» відповідає всім вимогам компанії REHAU, де ведеться постійний контроль за дотриманням якості кінцевої продукції.

cторінка оновлена:
Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене