ТМ Болена

Статті, поради

22 квітня 2019

Хочете енергоефективне вікно, але не знаєте, яку віконну профільну систему обрати? Пропонуємо розглянути два віконних профіля:  Rehau Synego та  Rehau Geneo.

22 березня 2019

Ця процедура – легка, але потребує надзвичайної уваги та точності для того, щоб ваша майбутня москітна сітка ідеально трималась у віконному проємі.

4 грудня 2018

Самостоятельный монтаж ПВХ-окон может ощутимо ударить по Вашему кошельку. Рассказываем, почему стоит обратиться к профессионалам!

4 листопада 2018

Розказуємо, як швидко та просто обрати енергоефективні вікна. Обрати вікно для будинку з автономним опаленням, яке буде економити ваші гроші - це просто!

11 жовтня 2018

Фабрика вікон Болена ділиться секретами правильного догляду за металопластиковими вікнами. Збільшуйте термін служби своїх вікон разом з нами!

21 вересня 2018

Віконний профіль Rehau Synego з монтажною шириною 80 мм є квінтесенцією сучасного виробництва ПВХ-вікон! Цей німецький профіль - краще, що може запропонувати ринок для українського споживача.

18 вересня 2018

Захист свого житла від негативного впливу оточуючих факторів - це важливо! Якщо ви хочете підтримувати комфортний мікроклімат приміщення і економити енергію на опаленні, ми пропонуємо вам звернути увагу на кращі пластикові вікна цього сезону: Rehau Geneo!

16 вересня 2018

Євромонтаж – це спеціальна технологія установки вікон у відповідності до Європейських норм та стандартів, при якій забезпечуються високі тепло та гідроізоляційні показники. 

11 вересня 2018

Розпочалась пора відпусток. Число крадіжок цінних речей з квартир постійно зростає. Сприяє цьому недостатня захищеність будинку від подібних випадків, особливо в період відпусток та канікул.

13 серпня 2018

Вікна завжди є джерелами підвищеної небезпеки. Маленькій дитині не складе труднощів залізти на підвіконня та відкрити вікно. Зараз існують спеціальні пристосування для захисту вікон, які не обмежують їх функціональність.

Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене