ТМ Болена

Статті, поради

4 грудня 2018

Самостоятельный монтаж ПВХ-окон может ощутимо ударить по Вашему кошельку. Рассказываем, почему стоит обратиться к профессионалам!

4 листопада 2018

Розказуємо, як швидко та просто обрати енергоефективні вікна. Обрати вікно для будинку з автономним опаленням, яке буде економити ваші гроші - це просто!

11 жовтня 2018

Фабрика вікон Болена ділиться секретами правильного догляду за металопластиковими вікнами. Збільшуйте термін служби своїх вікон разом з нами!

21 вересня 2018

Віконний профіль Rehau Synego з монтажною шириною 80 мм є квінтесенцією сучасного виробництва ПВХ-вікон! Цей німецький профіль - краще, що може запропонувати ринок для українського споживача.

18 вересня 2018

Захист свого житла від негативного впливу оточуючих факторів - це важливо! Якщо ви хочете підтримувати комфортний мікроклімат приміщення і економити енергію на опаленні, ми пропонуємо вам звернути увагу на кращі пластикові вікна цього сезону: Rehau Geneo!

16 вересня 2018

Євромонтаж – це спеціальна технологія установки вікон у відповідності до Європейських норм та стандартів, при якій забезпечуються високі тепло та гідроізоляційні показники. 

11 вересня 2018

Розпочалась пора відпусток. Число крадіжок цінних речей з квартир постійно зростає. Сприяє цьому недостатня захищеність будинку від подібних випадків, особливо в період відпусток та канікул.

13 серпня 2018

Вікна завжди є джерелами підвищеної небезпеки. Маленькій дитині не складе труднощів залізти на підвіконня та відкрити вікно. Зараз існують спеціальні пристосування для захисту вікон, які не обмежують їх функціональність.

13 червня 2018

Портальні двері або перегородка - конструкція зі скла і профілю, що складається з однієї або декількох частин, призначена для заскління просторів від «стіни до стіни» та від «підлоги до стелі»

14 квітня 2017

За вікном стає все тепліше, сонце все частіше зігріває нас своїми теплими, весняними променями. Весна та Великодні свята наближаються великими кроками. Зустрінемо їх цікавими декораціями. А якщо зустрічати, то починаючи від входу, чи від порогу дверей.

Не обов’язково маємо витрачати кошти на чергові, дорогі, готові оздоби, більшість із них можемо зробити власноруч, або переробити із старого. Як саме? Зараз побачите.

Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене