ТМ Болена

Статті, поради

13 серпня 2018

Вікна завжди є джерелами підвищеної небезпеки. Маленькій дитині не складе труднощів залізти на підвіконня та відкрити вікно. Зараз існують спеціальні пристосування для захисту вікон, які не обмежують їх функціональність.

20 липня 2018

Розпочалась пора відпусток. Число крадіжок цінних речей з квартир постійно зростає. Сприяє цьому недостатня захищеність будинку від подібних випадків, особливо в період відпусток та канікул.

13 червня 2018

Портальні двері або перегородка - конструкція зі скла і профілю, що складається з однієї або декількох частин, призначена для заскління просторів від «стіни до стіни» та від «підлоги до стелі»

14 квітня 2017

За вікном стає все тепліше, сонце все частіше зігріває нас своїми теплими, весняними променями. Весна та Великодні свята наближаються великими кроками. Зустрінемо їх цікавими декораціями. А якщо зустрічати, то починаючи від входу, чи від порогу дверей.

Не обов’язково маємо витрачати кошти на чергові, дорогі, готові оздоби, більшість із них можемо зробити власноруч, або переробити із старого. Як саме? Зараз побачите.

20 жовтня 2015

Сьогодні, після подорожчання вартості енергоносіїв, в Україні нарешті почали вирішувати проблему втрати тепла з приміщення. 

2 березня 2015

Ви діз­нає­тесь, на що звертати увагу при виборі вікон та чому Ваші старі пласти­кові вікна не працюють. Отже, які найважливіші складові у віконній фурнітурі?

26 січня 2015

Будівництво власного будинку – дуже тривалий та відповідальний процес. Не будучи спеціалістом у будівництві після його завершення, можна сміливо відкривати фірму із надання професійних консультацій людям, які лише приступають до проекту свого першого дому. Подібна ситуація склалася і з киянином Андрієм, клієнтом  ТМ «Болена».

21 листопада 2014

За дослідженням ТМ «REHAU», най­­більші проблеми, пов'язані з вікнами – це протяги та волога (конденсат), яка утво­рюється на склі або відкосах.

6 листопада 2014

Недосвідчена людина обирає вікна за ціною, нехтуючи питанням якості, адже всі продавці в один голос запевняють, що саме їхні вікна є найякіснішими. У цій статті ми розглянемо те, яким чином для зменшення на ринку неякісної продукції державні документи контролюють виробників.

5 листопада 2014

Все більше людей задумуються про тепло у власній оселі та вирішують придбати металопластикові вікна. Але мало хто розуміє різницю між пропозиціями різних компаній, які продають вікна.

Підписатися на новини
Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене