ТМ Болена

Про нас

  

      Висока якість продукції та європейський рівень сервісу, сучасний дизайн виробів і новаторський підхід до їх розробки, залучення досвіду та безпосередня співпраця з ведучими світовими товаровиробниками – всі ці характерні риси діяльності фабрики вікон «Болена» давно вже забезпечили їй як заслужений авторитет серед споживачів, так і об’єктивно підтверджену позицію беззаперечного лідера на ринку металопластикових конструкцій Західної України.

      Фабрика вікон «Болена» – багатопрофільне підприємство, що функціонує на українському ринку вже 20 років, пропонуючи своїм клієнтам високоякісні товари власного виробництва та не менш якісні послуги. Зокрема – виготовлення та встановлення  металопластикових вікон, дверей, вітрин з ПВХ-профілю, захисних ролет, гаражних воріт, протимоскитних сіток, підвіконь та відливів фірми REHAU, арочних конструкцій.

 

      Щира турбота про клієнтів, надання їм можливості комплексного вирішення проблем будівництва, гарного оздоблення та підвищення комфорту їхніх осель – головний зміст діяльності компанії.

 

      Фабрика вікон «Болена» постійно урізноманітнює дизайнерські та конструкторські рішення. Можна з впевненістю сказати - ми є одним із лідерів серед виробників ексклюзивних металопластикових конструкцій, що представлені на ринку України.

      Успішній роботі компанії сприяє також співпраця з найкращими західноєвропейськими партнерами: REHAU, G-U, Alutech, DoorHan, що вже багато років працюють у сфері виробництва комплектуючих, які ми використовуємо для виготовлення нашої продукції.

авторизований партнер Rehau

 

 

      REHAU - наш надійний партнер

 

 

 

      Для виробництва металопластикових конструкцій використовується ПВХ-профіль німецького концерну REHAU, продукція якого користується заслуженим визнанням на європейському ринку вже більше 50 років. Наша компанія має статус Авторизованого Партнера компанії REHAU. Це свідчить про те, що рівень технології виробництва та сервісного обслуговування, забезпечуваний фабрикою вікон «Болена», відповідає жорстким вимогам нашого німецького партнера.

      Статус Авторизованого Партнера REHAU - це своєрідний європейський «знак якості», який надається лише тим партнерам REHAU, що  мають насправді інноваційне та зорієнтоване на майбутнє виробництво.

 

      Замовляючи продукцію у фабрики вікон «Болена», як Авторизованого Партнера REHAU, Ви гарантовано забезпечите собі:

  • довговічність та беззастережну функціональність придбаних виробів завдяки контролю виробництва, що здійснюється шляхом регулярного аудиту якості нашими німецькими партнерами;
  • досконалий монтаж та високий рівень якості отриманої продукції і сервісу;
  • можливість отримання кваліфікованої консультації з будь-якого питання завдяки високій компетентності наших менеджерів-консультантів, яка підтримується та постійно зростає шляхом проведення постійних семінарів в  навчальному центрі Академії REHAU.

      Співпраця з Авторизованим Партнером надає Вам усі переваги використання більш ніж 50-річного досвіду, технологічного та сервісного ноу-хау всесвітньо відомої фірми REHAU.

 

ФАБРИКА ВІКОН БОЛЕНА - ПРИЄМНЕ ВІДЧУТТЯ КОМФОРТУ

 

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене