ТМ Болена

Типи відкривання ролет

Наші захисні ролети мають широкий спектр приводів для управління: від класичних ручних приводів до сучасних електроприводів з додатковими функціями.

 

Ручне відкривання оптимальне для приміщень з декількома вікнами та в разі легкого доступу до вікна у приміщенні. При такому відкриванні Ви керуєте намотуванням полотна за допомогою спеціальної стрічки або механічної ручки.

 

 

При пружинному відкриванні ролет необхідно потягнути полотно вгору. Його вага врівноважується інерційною пружиною. У нижню планку монтується замок.

 

 

Фабрика вікон «Болена» використовує у ролетних системах автоматику італійської компанії Nice. Електроприводи вдало підходять для приватних котеджів, офісів і будівель з великою кількістю вікон. Одне натискання кнопки і автоматика відкриє або закриє одну чи декілька ролет у приміщенні, окремому поверсі чи в цілій будівлі за Вашим вибором.

Дистанційне відкривання ролет за допомогою пульта дає Вам можливість відчувати себе комфортно та не докладати додаткових зусиль.

Крім стандартних вимикачів ми пропонуємо і системи управління з обмеженим доступом. Наприклад, електронні кодові замки з ключами «мікрочіпами», таймерами, які відкриють захисні системи ранком і закриють їх при настанні сутінок.

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене