ТМ Болена

Фурнітура для дверей

      Фурнітура - це механізми конструкції, що забезпечують відкриття стулок та їх замикання.

      Від фурнітури дверей залежить їх якість і тривалість функціонування. На фурнітуру лягають основні механічні і динамічні навантаження у дверних конструкції.

 

      У дверних конструкціях фабрика вікон «Болена» використовує фурнітуру німецької компанії G-U. Продукція даного виробника зарекомендувала себе на світовому ринку, має сертифікати міжнародної системи стандартизації якості ISO 9001. Фурнітура G-U має декілька шарів антикорозійного покриття.

 

      Ми пропонуємо Вам один із 3-х варіантів замків, наші консультанти порадять Вам у яких випадках обрати кожен із даних замків:

 

 

      По Вашому бажанні можна встановити додатковий елемент – «дотягувач». Його функціями є утримання відкритої стулки у положенні 900 або ж повільне закривання стуки при її відпусканні.

 

      Ви можете обрати серед стандартних дверних ручок (напівкруглою, трикутною, прямокутною) або ж замовити ексклюзивну.

 

Типи відкривання

      У всіх дверних конструкціях можливе відкривання наступних типів: поворот, штульпове, розсувка (паралельне відкривання), «гармошка».

 

      Відкривання фурнітури типу «розсувка» від компанії G-U, базується на принципі «підняти-засунути-опустити». У закритому стані підйомно-розсувні двері щільно прилягають до коробки і, таким чином, є герметичними, а у піднесеному - вони легко котяться на роликах. Розсувні конструкції застосовуються тоді, коли не вистачає місця для відкривної двері або для реалізації ексклюзивних дизайнерських задумок.

 

      Фурнітура G-U типу «гармошка» зсуває стулку в сторону, тим самим забезпечуючи економію простору у приміщенні. Дана система фурнітури забезпечує достатню ширину і безперешкодний прохід за рахунок стулок, які складаються.

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене