ТМ Болена

Будова вікна

      Металопластикове вікно — високотехнологічний виріб, кожен елемент якого має своє функціональне призначення. Від кожного елементу будови вікна залежить якість конструкції в цілому. Для виробництва вікон фабрика вікон «Болена»  використовує лише якісні комплектуючі з відповідними сертифікатами якості.

 

 

      Віконні конструкції, в залежності від модифікацій комплектуючих, мають різні технічні показники, однак будова всіх вікон стандартна.

Склопакет — прозора конструкція у вікні з двох і більше листів скла, між якими знаходиться повітря або газ аргон. Склопакет призначений для забезпечення тепло- та шумоізоляції конструкції.

Рама — нерухомий елемент вікна, виготовлений з ПВХ-профілю.

Імпост — елемент, який поділяє віконну конструкцію на декілька частин. Виготовляється із ПВХ-профілю.

Стулка —  рухомий елемент віконної конструкції, що складається з ПВХ-профілю, фурнітури та склопакету.

Фурнітура — механізми, які забезпечують відкривання та закривання стулки.

Армування — оцинкований стальний підсилюючий профіль всередині ПВХ-профілю, що забезпечує міцність вікна та унеможливлює його деформацію, ми встановлюємо армування не менше 1,5мм.

Штапік — ПВХ-профіль із вклеєним ущільненням, використовується для фіксації склопакету.

Ущільнення — гумові елементи вікна, які забезпечують герметичність відкривної частини вікна. Нами використовується каучукове ущільнення Rehau, яке не втрачає своєї еластичності протягом багатьох років.

 

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене