ТМ Болена

Ручки для вікон

Дизайнерська ручка

дизайнерскі ручки для вікнаВіконна ручка – важлива складова вікна, яка повинна відповідати загальному стилю інтер’єру кімнати. Фабрика вікон «Болена» пропонує  декілька варіантів дизайнерських ручок для Ваших вікон.

 

Фабрика вікон «Болена» пропонує  ручки не тільки різноманітні за формою самої ручки та основи, але і у широкий вибір кольорів (напр., білий, коричневий , срібний, золотий, бронзовий).

Ви зможете підібрати ідеальний варіант до Вашого інтер’єру, в якому б стилі він не був виконаний. Вдало підібрана дизайнерська ручка вигідно підкреслить ексклюзивну модель Вашого вікна.

Ручка з ключиком

ручка з ключиком Ручка з ключиком – гарантія Вашої безпеки. З її допомогою Ви заблокуєте створку в закритому положенні. Ручку не можна буде повернути, і, відповідно, і не можна буде відкрити вікно. Поворот ключа знімає блокування і вікно знов можна відкрити.  Якщо не замикати на ключ, така ручка функціонує як звичайна.

Ручки з ключиком спеціально встановлюють на вікна або балконні двері до дитячої кімнати. Коли Ви закриєте вікно на ключ, малюк не зможе відкрити вікно і Ви будете спокійні за його безпеку.

Протизламна ручка

Спеціальний блокуючий механізм ручки HOPPE Secustik дозволяє повернути ручку як звичайно, але блокує її при спробі зламу через фурнітуру зовні.  При повороті ручки механізм з чітким клацанням фіксує ручку в різних положеннях. Даний звук,  характерний для ручок Secustik,  говорить про підвищені параметри безпеки ручки і, відповідно, вікна.

Таким чином, протизламна віконна ручка захистить Вашу оселю від зловмисників.

Будь-яку з перелічених ручок Ви можете замовити разом із вікном або, за необхідності, замінити ручки на нові на вже встановлених у Вашій оселі вікнах.

Зразки ручок, описаних вище, представлені у всіх фірмових салонах фабрики вікон «Болена».

 

Прочитавши цю статтю, Ви діз­нає­тесь, які є варіанти забезпечення захисту вашого вікна, а також про класи безпеки та актуальні рішення в плані безпеки від зламу вікна.

 

 

 

Купити протизламну фурнітуру для вікна можна, зателефонувавши:

 

067 372 30 78

050 374 36 26

 

або написати нам на електронну пошту:

vikna@bolena.ua

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене