ТМ Болена

Підвіконня


      Одним з додаткових елементів віконної конструкції є підвіконня, яке додасть завершений вигляд внутрішньому інтер'єру, допоможе створити затишну та комфортну атмосферу.

      ПВХ-підвіконня є зручними в процесі експлуатації. Їхня міцність забезпечується ребрами жорсткості. Поверхня підвіконня не псується завдяки спеціальному покриттю, яке захищає від подряпин та впливу інших зовнішніх чинників. Також дане покриття захищає від зміни кольору та якості під час використання підвіконня.

      ПВХ-підвіконня не потребують значних зусиль в обслуговуванні: легко миються, не потребують фарбування та спеціального догляду. Є абсолютно безпечними для здоров’я людини, водонепроникними та низькозаймистими.

      ПВХ-підвіконня стійкі до впливу температури до +600С.

       Глибина підвіконня складає 150мм-650мм. Правильний вибір глибини підвіконня сприяє оптимальному регулюванню напрямів конвекційних потоків теплого повітря біля вікна, створюючи приємний клімат у приміщенні.

      фабрика вікон «Болена» пропонує підвіконня - DANKE (Німеччина) та OpenTech (Україна). Продукція даних компаній відповідає вимогам ДСТУ.

      Кольоровий спектр підвіконь DANKE дозволить реалізувати індивідуальні дизайнерські рішення.

 

 

 


cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене