ТМ Болена

Фурнітура G-U

Фурнітура - це механізми, що забезпечують відкриття стулок, їх фіксацію в одному із 3-х положень. Від фурнітури вікна залежить його якість і тривалість функціонування. На фурнітуру лягають основні механічні і динамічні навантаження у віконній конструкції.

 

Фабрика вікон «Болена» встановлює у вікна фурнітуру німецької фірми G-U. Дана фурнітура має сертифікати міжнародної системи стандартизації якості ISO 9001. Фурнітура G-U має декілька шарів антикорозійного покриття.

 

Додаткові елементи фурнітури G-U забезпечують:

  • захист від зламу;
  • захист від провисання;
  • блокування небажаного відкривання вікна дітьми;
  • герметичне прижимання;
  • делікатне провітрювання.

 

Фурнітура від німецького концерну G-U оздоблена запатентованим механізмом – мікроліфтом. Даний елемент приймає на себе все навантаження при закриванні стулки. Відповідно, значно збільшує терміни експлуатації фурнітури і дозволяє уникнути додаткових витрат та зайвих проблем під час ремонту.

 

Фурнітура G-U має спеціальний запобіжник, який виключає можливість закривання стулки протягом. Тому ніякий порив вітру не змусить стулку вдаритися в раму або, навпаки, в стіну, оскільки даний механізм обмежує кут відкриття Вашого пластикового вікна.

 

 

ТИПИ ВІДКРИВАННЯ

 типи відкривання вікон

 

У всіх віконних конструкціях можливе відкривання наступних типів: поворот, поворот-відкид, мікровентиляція.


Функція «мікропровітрювання» надає Вам додаткові переваги у провітрюванні приміщення. Мікропровітрювання є ефективним вирішенням проблеми безперервного повітрообміну після встановлення пластикових вікон.


5 секретів відчинення вікна

Прочитавши цю статтю, Ви діз­нає­тесь, на що звертати увагу при виборі вікон та чому Ваші старі пласти­кові вікна не працюють. Які найважливіші складові якісної віконної фурнітури?

 

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене