ТМ Болена

Фурнітура Siegenia

Німецька фурнітура Siegenia Titan – це продукція від відомого виробника, яка поєднує в собі всі сучасні розробки.

  zapysatysia na zamir vikon   
 zamovutu vikno

 

 

Відтепер Фабрика вікон Болена пропонує вікна з профілю Rehau з цією фурнітурою. Ви зможете забезпечити своїм вікнам високий рівень звуко- та теплоізоляції, а також комфорт при щоденному відкриванні та закриванні вікон!

 

 

Ми працюємо з фурнітурою Siegenia Titan тому, що вона:

 

 1. Перевірена професіоналами. Кожен елемент цієї фурнітури пройшов надскладні випробовування та контроль якості за німецькими стандартами.
 2.  

 3. Вражає функціональністю. Ваші вікна будуть керуватись легко на протязі багатьох років, а велика кількість режимів та доповнень (таких, як мікроліфт, провітрювання, захист від випадкового захлопування) підвищать комфорт при експлуатації.
 4.  

   

 5. Служить дійсно довго. Строк експлуатації при відповідному догляді перевищує не один десяток років. Підтвердження цьому – сертифікат якості DINISO 16277.
 6.  

 7. Захищає від зовнішніх незгод.  Шум, втрата тепла, протяги з цією фурнітурою не страшні. До 7-ми точок запирання забезпечують максимальне прилягання стулки вікна до рами.
 8.  

   

 9. Надійно захищає від зловмисників. В залежності від обраної комплектації, вікна Rehau з фурнітурою Siegenia Titan забезпечать клас захисту RC2. Це гарантує до 7 хвилин захисту при використанні зловмисниками важких та професійних інструментів.
 10.  

 

Наш офіс знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Січових Стрільців, 34-Б

 

Наші телефони: (067)372-30-78 та (050)-374-36-26

 

Електрона пошта для будь-яких питань: vikna@bolena.ua

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене