ТМ Болена

REHAU SYNEGO

Віконний профіль Rehau Synego – це інноваційна розробка, здатна подарувати вашій оселі тепло та спокій при будь-якій негоді за вікном. Палке літнє сонце та люті зимові морози залишатимуться за вікном, не впливаючи на комфортний мікроклімат в кімнаті. Вітер, сніг та дощі завжди будуть знаходитись по іншу сторону вікна, не втручаючись у ваш спокій.

 

Щоб ваша оселя завжди була в затишку, компанія Rehau виготовила унікальну конструкцію з шириною 80 міліметрів, 6 камерами в створці та 7 камерами в рамі. Різниця між звичайними вікнами і Rehau Synego – величезна!

 

Переваги профілю Rehau Synego

 

Rehau Synego, ТМ Болена

Rehau Synego з унікальною конструкцією

 


  • Неперевершена звукоізоляція, яка здатна захистити від вуличного шуму.
  • Унікальна поверхня HDF, яка значно спрощує догляд.
  • Німецька фурнітура Siegenia Titan з багаторічним строком служби.
  • Максимальне енергозбереження порівняно зі звичайними вікнами.
  • Три контури ущільнення, надійно захищаючі від пилу, холоду та бруду.

 

Колір та форми на будь-який смак

 

     Rehau Synego, ТМ Болена

Rehau Synego дає простір фантазії


Фантазуйте та насолоджуйтесь результатом! Унікальна конструкція німецького профілю Rehau Synego дозволяє не обмежувати себе в виборі форми. Нестандартні та асиметричні вікна в різних кольорах ламінації – секрет оригінальності вашої оселі.

 

Крім того, різноманіття кольорів та форм дозволить підібрати оптимальне вікно для будь-яких приміщень та будь-яких ситуацій. Незалежно від того, новобудова це, котедж чи дачний будиночок, – ви знайдете те, що шукаєте!

 

Інноваційна поверхня HDF

 

     Rehau Synego, ТМ Болена

Rehau Synego з унікальною поверхнею HDF

 

Догляд за поверхнею вікна може забирати багато часу. Постійне потрапляння пилу та бруду з вулиці псує зовнішній вигляд поверхні, вимагаючи підвищеної уваги. З інноваційною поверхнею HDF профіль Synego отримує суттєву перевагу.

 

Ідеально гладка поверхня не пошкоджується від фізичних навантажень та забруднень, а догляд за нею займає усього декілька хвилин на тиждень.  Крім того, поверхня HDF надає високий рівень тепло- та шумоізоляції, значно вищий, ніж у традиційних аналогів.

 

Унікальна 7-камерна конструкція

 

     Rehau Synego, ТМ Болена

Rehau Synego з неймовірною шумоізоляцією

 

Профіль Rehau Synego не має аналогів на сучасному ринку. 80-міліметровий 7-камерний профіль з двома або трьома контурами ущільнення RAU-PREN забезпечує неперервний захист приміщення від гучних звуків з вулиці, протягів, морозу та спеки.

 

В зимню пору максимальна комплектація цього профілю гарантує рекордний коефіцієнт опору теплопровідності 1,51 м2K/Вт! Це означає, що порівняно зі звичайними вікнами, цей варіант допоможе зекономити до 50% від витрат на опалення.

 

Профільна система Rehau Synego від ТМ Болена

 

Фабрика вікон Болена пропонує ознайомитись з повним асортиментом вікон та дверей від компанії-виробника Rehau. Ми - авторизований партнер цього виробника, завдяки чому наша продукція відрізняється найвищою якістю та доступною ціною. 

 

 

zapysatysia na zamir vikon zamovutu vikno 

За всіма питаннями звертайтесь до нас по номерах,  

або пишіть на електронну адресу:


cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене