ТМ Болена

REHAU GENEO

     Rehau Geneo, ТМ Болена

 

Німецький ПВХ-профіль Rehau Geneo

 

Профільна система Rehau Geneo з конструктивною глибиною 86 мм – це революція в області енергоефективності! Ці вікна – взірець комфорту та захисту вашого будинку. Унікальна конструкція, шестикамерна рама, тришаровий склопакет та інноваційний матеріал RAUFIPRO, з якого виготовляється профіль, – все це гарантія теплої оселі взимку та прохолодної влітку.

 

     Rehau Geneo, ТМ Болена

Унікальний матеріал RAU-FIPRO - секрет технічних характеристик профіля

 

Технічні особливості

 

Профільна система ПВХ-вікон Rehau Geneo має одні з найкращих технічних характеристик в своїй сфері.

 

  • Ширина профілю: 86 мм.
  • 3 контури ущільнення.
  • 6-камерна рама.
  • Товщина склопакету до 44-53 мм.
  • Звукоізоляція Rw = 50 дБ, 5 клас.
  • Коефіцієнт теплопередачі Uf = 0,86 Вт/м2K.
  • Коефіцієнт опору теплопередачі Rf = 1,16 м2K/Вт.
  • Заощадження до 76% енергії.
  • Унікальний матеріал виготовлення: RAU-FIPRO.

 

Унікальний матеріал RAUFIPRO

 

Матеріал RAU-FIPRO, з якого виготовляють профільну систему Rehau Geneo, дозволив знизити загальну вагу конструкції на 40%. В перспективі це означає не тільки суттєве зменшення навантаження на віконний отвір, але й довговічнішу експлуатацію віконної фурнітури. Також цей матеріал надав можливість виготовлення віконної конструкції без армування.

 

Технічні характеристики від зменшення ваги не постраждали: вікна з цього профілю здатні вистояти проти безлічі природніх факторів.

 

Безмежні дизайнерські рішення

 

Профільна система Rehau Geneo – це ваш спосіб самовираження! Оригінальна конструкція, велика палітра кольорів, безліч різновидів декору та широкий вибір форм і розмірів: все це дозволить підібрати саме таке вікно, про яке ви мріяли.

 

Трикутне чи овальне, чорне чи червоне, ідеальне прямокутне чи асиметричне та нестандартне, з тонованим або декорованим склом, зі шпросом та без... Вибір комплектацій настільки широкий, що здатен задовільнити потреби будь-якого дизайнера чи покупця!

 

Зайві звуки залишаться за вашим вікном! 

 

     Rehau Geneo, ТМ Болена

 

Вікна Rehau Geneo гарантують звукоізоляцію найвищого рівня! При рекомендованому рівні в 45 дБ, максимальна комплектація цих вікон забезпечує захист від 50 дБ звуку. Це означає, що автомобілі, натовп, вітер та інші джерела звуку не завадять вам відпочивати. Порівняно зі звичайними дерев’яними вікнами, сучасна профільна система Geneo від Rehau однаково добре буде захищати ваш комфорт вдень та спокійний сон вночі.

 

Комплексний підхід до власної безпеки

 

Затримати зловмисника – це вже половина успіху в боротьбі за ваш спокій та майно! Статистика показує, що злодії, які зіштовхнулись з перешкодою у вигляді захищених вікон, частіше всього відмовляються від спроб проникнення у приміщення. А якщо справа доходить до зламу – надійно захищені вікна зможуть стримати натиск!

 

Профільна система Rehau Geneo постачається з рівнем захисту RC-2 (без армування) та RC-3 (з армуванням). Це високий рівень захисту, який дозволяє затримати зловмисника на великий проміжок часу. Професійні інструменти, фізична сила та підручні засоби не допоможуть швидко впоратись з вашим новим вікном.

 

zapysatysia na zamir vikon zamovutu vikno 

За всіма питаннями звертайтесь до нас по номерах, або пишіть на електронну адресу:


067 372 30 78


050 374 36 26


vikna@bolena.ua


cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене