ТМ Болена

Меблі

 

      Якщо металопластикові вікна і двері виробництва фабрики вікон «Болена» на ринку вже 15 років, то меблі поки що тільки більше 5-ти – з 2005 року. Така різниця, виходячи з філософі компанії, є абсолютно логічною. Адже розширення сфери діяльності компанії відбувається поступово, у чіткій відповідності до об’єктивних потреб наших клієнтів. А вихід на ринок має бути всебічно підготовленим. З першого спілкування з клієнтом, з першого виробу все має бути на вищому професійному рівні.
      Саме таку філософію ми незмінно сповідуємо з першого нашого кроку і до сьогодні. Саме таку філософію ми будемо сповідувати завжди.


Ми не просто обслуговуємо клієнтів – ми турбуємося про них.
Ми не просто розробляємо дизайн – ми вступаємо у щирий діалог з клієнтом,

ми спільно творимо з ним.

 

       Меблі, які ми виготовляємо, Ви не зможете придбати в магазині. Вони створюються тільки за індивідуальним замовленням. Вони обов’язково стануть органічною складовою інтер’єру Вашої оселі чи офісу, органічним відображенням Вашого смаку, Ваших уподобань, Вашого стилю і рівня.

 

      Замовлення ми виконуємо, що називається, «під ключ». Тобто, Вам не треба нервувати і турбуватися ні про що. 
      Спочатку до Вас прийде дизайнер, вислухає Ваші побажання, проведе необхідні заміри, надасть вичерпні консультації з будь-яких цікавлячих Вас питань, представить всі можливі до використання матеріали, супутні товари – такі, як вбудована побутова техніка (холодильники, варочні поверхні, витяжки, духовки), мийки, сушки, стільці, крісла, матраци і багато іншого, після того підготує початковий проект, представить його Вам, занотує всі Ваші зауваження і додаткові побажання, з урахуванням занотованого удосконалить проект, знов представить його на Ваш розгляд – і так до тих пір, поки не буде розроблено проект, який буде повністю Вас влаштовувати, як з точки зору змістовності, так і з точки зору вартості. І все це – без будь-якої додаткової оплати.
      Після остаточного узгодження укладаємо офіційну угоду, і починається процес виготовлення меблів – тут Вам взагалі нема про що турбуватися.
      Після виготовлення узгоджуємо з Вами зручні для Вас дату і час монтажу. Завантажування, розвантажування, транспортування і т.ін. меблів – це, знову ж таки, не Ваш клопіт. І також – без додаткової оплати.
      Повний монтаж меблів, також без додаткової оплати, – це, знову ж таки, виключно наша справа. Ваша справа – визначитися, чи нема якихось зауважень і нових побажань.
      Багато наших клієнтів після першого досвіду співпраці з нами зверталися ще багато разів самі, рекомендували нас своїм родичам, друзям, партнерам.

      Ми також пишаємося довготерміновую плідною співпрацею з такими нашими V.I.P.-клієнтами, як Чернівецька обласна державна адміністрація, районні державні адміністрації, Чернівецький окружний Адміністративний суд, УМВС України у Чернівецькій області, ДП «Укрдержбудекспертиза», ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», Акціонерний Банк «Таврика», ЗАТ «Інвест-Кредит Банк», «Терра-Банк», «Трансбанк», ЗАТ «Київстар G.S.M.», ДП «НІКО - Чернівці», ВАТ ЕК «Чернівціобленерго», аптечні мережі «Аполло» та «Пан Аптекар», Чернівецький обласний військовий шпиталь, Чернівецький обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи, Чернівецький обласний кардіологічний диспансер, Чернівецький краєзнавчий музей, Чернівецький прикордонний загін ЗРУ ДПС України, готель «Київ», ТОВ «Техно Плюс», ПП «Колос», ТОВ «Галс-2000», МКП «Чернівцітеплокомуненерго» та багато інших наших справжніх друзів та партнерів.

 

      І наостанок. Головне, що для нас кожен клієнт - V.I.P. Це, мабуть, і є суть того, що ми хотіли розповісти Вам про себе.

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене