ТМ Болена

Фасадне засклення. Що потрібно знати.

 

Тенденції у будівництві спрямовані на збільшення природнього освітлення приміщень та сучасний дизайн будівель шляхом максимальної прозорості та “легкості” фасадів. Саме фасадне засклення сьогодні набуває все більшої популярності.

 

Види фасадний систем.

Залежно від технологій, які використані під час скління, фасадні системи можуть бути наступних видів:

 

Структурне або напівструктурне. Ззовні відсутні декоративні планки, таким чином з вулиці на конструкції не помітні проміжки між склом.

 

 

 

 

 

Спайдерне або планарне заскління - це безрамна технологія. Кожен елемент скла, кріпиться за допомогою точкового кріплення на внутрішній стороні конструкції. Таким чином, поверхня виходить ідеально рівною, гладкою, прозорою і невагомою на вигляд.

 

 

 

Фасадне алюмінієве скління або стійко-ригельний вид скління або вітражне засклення. При даній технології на конструкцію у вигляді алюмінієвих перегородок (каркасу) монтуються склопакети або високоміцне скло. Це найпопулярніший спосіб засклення фасадів. Його, часто застосовують для реалізації проектів великого масштабу та індивідуальних замовників. 

 

 

 

Саме технологію стійко-ригельного скління використовує фабрика вікон “Болена”, адже ця технологія є найкращим поєднанням ціни та якості.

 

Переваги фасадного засклення:


природнє освітлення покращується самопочуття людей та економляться кошти на електричне освітленні
шумоізоляція надійний захист від шуму до 50дБ
сучасний дизайн може бути виконане у різноманітних формах
енергозбереження завдяки теплому алюмінію та енергозберігаючим склопакетам
довговічність матеріали не піддаються корозії, стійкі до сонячних променів, морозів та вологи
легкість конструкції алюміній є легким матеріалом, який значно зменшує навантаження на будівлю, полегшує монтаж

 

 

Використання фасадного засклення.


Завдяки своїм технічним особливостям, фасадне засклення може використовуватись при будівництві широкого ряду об’єктів різного типу:

 

Торговельні центри Важливо: дизайн - сучасний вигляд - залучення потоку відвідувачів, енергозбереження - зменшення щомісячних витрат  Приватні коттеджі Важливо: дизайн - сучасний вигляд, енергозбереження - зменшення щомісячних витрат на опалення та освітлення комфорт - краща санація* приміщення, покращення самопочуття мешканців
Багатоквартирні будинки Важливо: дизайн - сучасний вигляд, привабливість для мешканців будинку. енергозбереження - зменшення щомісячних витрат на опалення та освітлення комфорт - краща санація* приміщення
Магазини та вітрини Важливо: прозорість - оглядовість продукції ззовні для залучення потоку покупців, дизайн - сучасний вигляд
Офісні центри Важливо: енергозбереження - зменшення щомісячних витрат на опалення та освітлення комфорт - краща санація* приміщення, покращення самопочуття орендарів
Зимові сади Важливо: прозорість - краща санація* приміщення, для зберігання рослин

 

Також фасадне засклення використовується під час капітальної  реконструкції старих будівель.

 

Види фасадний систем. Теплий та холодний алюміній.


Існує 2 типи алюмінієвого профілю, який використовується у заскленні будинків. Між собою вони відрізняються кількістю повітряних камер та наявності пластикових вставок у профілі.

 

Холодний алюміній - це профільна система без термовставок. Його використовують в якості внутрішніх офісних перегородок, перегородок в торгових центрах, внутрішніх дверях, тобто там, де немає потреби у значній теплоізоляції

 

 

Теплий алюміній - профільна система із полімерною вставкою - терморозривом, який дозволяє досягти високих показників теплозбереження.

Така система використовується у фасадному заскленні житлових та комерційних будинків, вікон та дверей.

 

 

Елементи алюмінієвих фасадних систем.


Фасадна система складається із алюмінієвих ригелів-стійок та склопакетів.

Кількість алюмінієвих стійок залежить від площі конструкції та ваги склопакетів, які будуть на неї встановлені.

ТМ “Болена” у фасадному засклені використовує стійково-ригельні фасади ALT-F50 від компанії Алютех.

У фасадні системи встановлюється енергозберігаючі одно- та двокамерні склопакети.

Виробництво таких склопакетів відбувається на власному автоматизованому обладнанні фабрики.

Детальніше про технічні показники алюмінієвого профілю та склопакетів читайте тут.

 

Ціна фасадних систем


Вартість фасадних систем розраховується індивідуально, адже на розрахунок впливають ряд факторів, які абсолютно відрізняються на різних об’єктах.

На ціну впливає:

-  вартості матеріалів;

-  складність монтажу;

-  тип будови;

-  проектна робота та ін.

 

Важливо!

При замовленні фасадної системи обов’язковим є проектування та креслення її на комп’ютері з спеціальним програмним забезпеченням. Лише при цьому можна вирахувати правильну конфігурацію та матеріали майбутньої фасадної системи. Таким чином вона буде відповідати всім технічним вимогам та не піддаватися зовнішнім чинникам.

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене