ТМ Болена

Етапи виконання проекту

 

Фасадне засклення - це індивідуальний продукт, який проектується під кожного замовника.

 

Найкращим рішенням є розробка проекту фасадних систем на стадії проектування  будівлі. В такому випадку оберуться найоптимальніші рішення засклення та заздалегідь будуть виявлені всі незручності, які можуть виникнути при проектуванні і монтажу “фасадок” вже на готовий об’єкт. Крім дизайну, фасад  повинен виконувати ще такі важливі функції:

-  Теплоізоляції

-  Звукоізоляції

-  Гідрозахисту

-  Вітрозахисту

-  Забезпечення певного рівня вогнестійкості будівлі, тому точні прорахунки всіх факторів впливають на успішність проекту та майбутні експлуатаційні витрати.

 

Етапи виконання замовлення фасадних систем.


 1.  Отримання технічного завдання, заміри фасадних систем.

На етапі “знайомства” з об’єктом, для нас необхідно отримати всю документацію, яка є у замовника. Важливо почути всі його вимоги та побажання, яким замовник бачить засклення, саме з точки зору дизайну та функціональності.

При отриманні замовлення, наші спеціалісти обов’язково проводять професійні заміри. Також при необхідності відбуваються геодезичні знімки.

 

2. Створення ескізу фасадної системи.

з архітектором:

Здебільшого архітектурна форма споруди визначається архітектором. Однак, не завжди є можливим виконати замовлення, яке спроектував архітектор, з причини не дотримання всіх технічних норм. Лише після необхідних розрахунків, інженером-конструктором створюються ескіз, який можна подавати на затвердження клієнту.

 

без архітектора:

Є випадки, коли замовник звертається в нашу компанію з метою не лише технічного конструювання фасаду будинку, але й дизайнерського проектування. Наші дизайнери створюють ескіз, який може бути виконаний та відповідати вимогам замовнику в дизайнерському та технічному плані.

 

3. Проектування фасадних системи.

При кінцевому проектуванні фасадів необхідна повна взаємодія інженера-конструктора нашої компанії, архітектора, інженерів, які проектують будівлю та будівельників. Тільки тісна взаємодія фахівців сприятиме успішній реалізації проекту, його відповідність технічним, експлуатаційним, шумоізолюючим та енергозберігаючим вимогам.

 

4. Підбір матеріалів для фасадної системи

Останніми роками енергозбереження стало пріоритетним фактором при проектуванні фасадних систем, адже через велику площу скління, вони можуть стати головним джерелом тепловтрат.

Наш спеціаліст обере найоптимальніші елементи фасадної системи (склопакети, скло, алюмінієвий профіль), з якими вона забезпечить всі вимоги: енергозбереження, шумоізоляція, освітлення і рівень природної вентиляції.

Також на етапі проектування розраховується графік монтажу.

 

5. Прорахунок ціни та договір на фасадну систему.

Після закінчення проектних робіт, інженер-конструктор проводить кінцевий розрахунок. На ціну впливає:

-  вартість матеріалів;

-  складність монтажу;

-  тип будови;

-  проектна робота та ін.

Фабрика вікон “Болена” надає офіційний договір із погодженою вартістю виробів та робіт, кінцевий термін здачі об’єкту.

 

6. Виробництво фасадних систем

На комп’ютеризованому обладнанні відбувається порізка алюмінієвого профілю, а на власній автоматизованій лінії виготовляються енергозберігаючі склопакети.

Виробництво на всіх етапах контролюється спеціалістом з якості.

Фасадна система, зазвичай, займає великі площі і здійснити виробництво та складання її на заводі неможливо, тому завершальні роботи відбуваються безпосередньо на будівельному майданчику.

 

7. Монтаж фасадний систем

Монтаж здійснюється спеціалістами, які пройшли навчання на базі нашої компанії та у нашого партнера Alutech. Також всі монтажники мають дозвіл на висотні роботи.

ТМ “Болена” має власне риштування для висотних робіт - Вам не потрібно шукати його на стороні.

 

За роки практики спеціалісти фабрики “Болена” виконали велику кількість об’єктів різної складності.

 

Для Вас замовлення фасадний систем у ТМ “Болена”:

-  це професійні дизайнери, конструктори, монтажники;

-  якісні матеріали з гарантією;

-  укладення офіційного договору;

-  широкий асортимент матеріалів та технічних можливостей;

-  зручність: виконання робіт в комплексі.

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене