ТМ Болена

Алюмінієвий профіль ALUTECH F50

 

Світлопрозорі фасади стають все більш популярними завдяки своєму унікальному зовнішньому вигляду та чудовим експлуатаційним характеристикам. Такі фасади будівель можуть бути різної форми, кольору та мати  різні властивості. 


При виготовлені світлопрозорих фасадних систем фабрика “Болена” використовує високоякісний, алюмінієвий профіль ALUTECH ALT F50.

 

фасадна система ALUTECH ALT F50

Фасадна система ALUTECH ALT F50

 

В класичному варіанті система ALUTECH ALT F50 складається зі стійок та ригелів, тому її називають стійково-ригельною системою. Стійки та ригелі мають видиму ширину тільки 50 мм, тому така конструкція фасаду має елегантний зовнішній вигляд та набуває візуальної легкості, а в приміщення проникає максимум світла. 

 

 

Технічні характеристики сиситеми ALUTECH  ALT F50:


внутрішня видима ширина: 50 мм
зовнішня видима ширина: 50 мм
глибина стійок та ригелів: 12-270 мм
товщина заповнення: 4мм-62мм
максимальна вага заповнення: 700 кг
звукоізоляція: 31дБ
теплопровідність: 1,8W/m
повітропроникність: клас А
водопроникність: клас А

 

 

Будова фасадної системи ALUTECH  ALT F50


Фасадна система ALUTECH  ALT F50 спроектована так, аби максимально забезпечити роботу всіх елементів, що і забезпечує її високу надійність при оптимальній вартості. Всі елементи будови виготовляються тільки із найякісніших матеріалів, які заздалегідь проходять перевірку.

склад фасадної системи

Будова фасадної системи ALUTECH ALT F50

 

Основними конструктивними елементами даної системи є вертикальні несучі стійки (1), до яких механічним шляхом кріпляться горизонтальні ригелі (2). Ззовні до стійки кріпляться декоративні накладки (3), які можуть бути виконані у будь-якому кольорі за RAL-палітрою. 


Кронштейн (4) - використовується для кріплення стійок до перекриття будинку, виготовлений із нержавіючої сталі. Саме з виставлення кронштейнів розпочинається монтаж фасадної системи. 


Для усунення містка холоду у стійці є пластиковий терморозрив (5). Він служить усунення тепловтрат алюмінієвим профілем, та зменшенню вірогідності випаданню конденсату на внутрішній стороні стійки. 


Система має широкі можливості встановлення різних типів заповнень: скла, склопакетів (6)термопанелей (7) та інших листових матеріалів. У фасадних системах використовуються енергозберігаючі склопакети переважно двокамерні та із загартованим склом для міцності.

  

Вивід конденсату у ригелях відбувається за допомогою дренажного синтетичного каучукового ущільнювача (8), який є різних розмірів по глибині, залежно від товщини склопакету або панелі.

 

 

Вікно у фасадній системі ALUTECH  ALT F50:


У конструкцію фасадної системи можуть встановлюватись алюмінієві вікна та двері будь - якого типу і відкривання. При цьому ззовні утворюється видима полоса шириною 41мм. Відкривання таких вікон поворотне або відкидне знизу. 

 

 

 

 

 

 

Металопластикові вікна з ПВХ профілю REHAU є чудовим рішенням при необхідності встановлення більш функціонального вікна

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Різноманітність конструктивних рішень фасадної системи  ALUTECH  ALT F50Маючи значний досвід у проектуванні фасадних систем різної складності та конфігурації, інженери компанії ALUTECH забезпечили достатню номенклатуру додаткових елементів системи, які дозволяють реалізувати різні переходи і примикання конструкції до елементів будинку:

 

   -  створення переходів від вертикальної частини конструкції до похилої;

   -  можливість повороту стійок в площині конструкції;

   -  створення похило-поворотних поверхонь;

   -  примикання похилої конструкції до основи будівлі;

   -  створення вершини багатогранної піраміди (зенітного ліхтаря).

 

 

 

 

Принципи кріплення алюмінієвої фасадної системи до будівлі

 

Навісна фасадна система.

Вся фасадна конструкція монтується на зовні стіни або каркасу будівлі і кріпиться вертикальними стійками тільки до плит перекриття. Горизонтальні ригелі забезпечують розподілення ваги склопакетів. Ця система вимагає зовнішнього монтажу з риштування.

 
Фабрика “Болена” при проведенні монтажних робіт використовує власне риштування, тому замовнику не потрібно витрачати час та кошти на його оренду в третіх осіб.

Вбудована в будівлю фасадна система.

Конструкція встановлюється від підлоги одного поверху до плити перекриття наступного. Однак при такому монтажі торці перекриттів залишаються незахищеними, необхідно їх декорувати та теплоізолювати тому, що вони є провідниками холоду всередину будівлі.

 

 

 

 

Отже, головними споживчими особливостями фасадних систем ALUTECH  ALT F50 є:

-  міцність;

-  тривалий термін служби;

-  екологічна безпека;

-  пожежна безпека;

-  стійкість до корозії, деформації;

-  широкі дизайнерські та конструктивні можливості.

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене