ТМ Болена

Елітні міжкімнатні двері

 

елітні двері

«ВІДКРИЙ СВІТ СПРАВЖНЬОГО ДЕРЕВА»

 

На сьогоднішній день, натуральна деревина являється одним з самих відомих матеріалів, який використовується для виготовлення міжкімнатних дверей і це невипадково.

 

Зверніть увагу на розпродаж дверей з натуральної деревини.

На деякі моделі знижка сягає -50%.


Справа в тому, що екологічно чиста сировина дозволяє створити  в будинку чи в офісах особливу ні нащо не подібну атмосферу. Сучасні двері з дерева заряджають людину енергією, заспокоюють її, наповнюють втрачені фізичні та моральні ресурси, що особливо потрібно людям буденного життя.

 

Якщо ви прагнете придбати унікальну по своїм якостям та технічним нормам дерев’яні двері, фабрика вікон «Болена» надає Вам таку можливість.

Знижка на замовлення елітних дверей через сайт -5%. (з 01.10.2018 до 25.08.2019)


Каталог елітних дерев'яних дверей

 

 

каталог елітних дверей

 

 

Виробництво елітних дверей

В виробництві елітних міжкімнатних дверей, використовуються такі матеріали як Дуб, Ясень.

 

Технологічний процес виготовлення елітних дверей, являє собою симбіоз високоякісного обладнання та професійного досвіду. Обладнання провідних вітчизняних та світових фірм (Німеччини, Чехії та інші), дозволяє нам виготовити якісні вироби, які прослужать Вам протягом багатьох років.

 

Важливим етапом виробництва дверей є сушіння сировини. У технології сушіння дотримуються всі стандарти та вимоги, адже від цього залежить кінцева якість дверей.

 

Лише повністю просушена деревина, яка проходить через автоматичну камеру для сушіння, потрапляє на виробництво. Це унеможливлює зміну форми дверного полотна. Фабрика вікон «Болена» гарантує використання екологічно чистих клейових та лакофарбових матеріалів італійського та німецького виробництва.

 

Досвід виробництва протягом 15 років гарантує якісну роботу, що поєднується з індивідуальним підходом до Ваших побажань. В нас ви знайдете широкий асортимент моделей на будь-який смак.

 

Комплектація та гарантія

Вся продукція виготовлюється під стандартні та індивідуальні розміри.

 

Двері комплектуються фурнітурою від кращих європейських виробників.

 

На елітні міжкімнатні двері Фабрика окон «Болена» надає 1 рік гарантії. Це є важливим аргументом у питанні якості виробів та Вашого спокою у майбутньому.

 

Необхідно зауважити, що дерев’яні міжкімнатні двері з масиву, коштують в декілька раз дорожче ніж звичайні, але їхня висока ціна цілком відповідає своїм експлуатаційним якостям продукції і неперевершеному зовнішньому вигляду.

 

Додаткові послуги:

-         проведення професійного заміру;

-         надання консультації від найкращих спеціалістів;

-         доставка продукції;

-         професійне проведення монтажних робіт;

-         гарантійне обслуговування.

 

Придбавши двері від фабрики вікон «Болена», ви можете бути впевнені, що придбали якісні вироби з натурального дерева, які будуть служити вам довгі роки.

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене