ТМ Болена

Компанія «VELUX»

ТМ Болена є офіційним партнером компанії VELUX, яка є лідером на ринку виробництва дахових вікон.Також  фабрика вікон Болена пропонує широкий асортимент аксесуарів для дахових вікон від компанії VELUX

Чому саме VELUX ?

 

Компанія VELUX світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з 75 річним досвідом.

Продукти компанії вже встигли завоювати авторитет власників мансардних вікон по всьому світі. Тисячі українців висловили довіру продуктам VELUX, а компанія продовжує займати впевнену позицію на українському ринку.

Використовуйте простір мансардної кімнати на 100%. Мансардні вікна VELUX забезпечують кімнату світлом та свіжим повітрям. Безпечна конструкція вікна з зовнішнім загартованим склом та внутрішнім склом триплекс, є доступною у всіх моделях дахових вікон. 

Преваги мансрадних вікон VELUX:

 

1. Модель вікна з двома ручками відкривання.

Надзвичайно комфортний вибір, якщо Ви ще не вирішили яке положення ручки підійде, на допомогу вам прийде модель вікна VELUX з двома ручками. 

Як це працює? Ви можете обрати вікно з ручкою у верхній частині (що ідеально при установці 90-120 см від підлоги) або в нижній частині (при установці 130-160 см від підлоги). У нас є обидва варіанти. Є навіть вікно-трансформер з двома ручками! Вам не потрібно підлаштовуватися під вікно, воно підлаштується під вас!

2. Вентиляційний клапан, з фільтром, що обслуговується, у всіх моделях. Дозволяє провітрювати навіть при зачиненому вікні.

Як це працює? Вентиляційний клапан дозволяє провітрювати приміщення при закритому вікні, навіть в ночі або, коли Вас немає вдома.

Завдяки вдало продуманій конструкції клапана для провітрювання дахових вікон VELUX, провітрювати кімнату можна при будь – якій погоді і навіть взимку. Мансардне вікно при цьому залишається закритим. Важливим елементом підтримки хорошого мікроклімату в приміщенні є провітрювання. Свіже повітря має життєво важливе значення для багатьох функцій життя. Воно підвищує рівень енергії протягом дня і якість сну в нічний час. Провітрювання є одним з основних елементів підвищення рівня комфорту в приміщенні.

 

3. Фільтр (який можна зняти та помити)
Фільтр у мансардних вікнах пропускає повітря та затримує пил і комах.

Його можна зняти та почистити від накопиченого бруду.

Як це працює? Фільтр з пористого матеріалу, вбудований у вентиляційний клапан. Він робить повітря чистіше, не пропускає всередину пил та комах. Фільтр знімається, його можна легко зняти та промити самостійно.

 

4. Більша площа засклення.

Мансардні вікна VELUX пропускають на 10% більше світла, завдяки збільшеній площі засклення.

Збільшення поверхні скла мансардних вікон на 10% сприяє більшого проникнення світла в мансардне приміщення, а отже і більшої кількості пасивного тепла, що надходить у кімнату з сонячними променями.

 

5. Безпечне скло "Триплекс".

Захист мешканців мансарди від випадкового сильного пошкодження. Особливо технологія триплекс у мансардному вікні важлива, коли дахове вікно розміщено у дитячій кімнаті.
Як це працює? Технологія "Триплекс" або ламіноване скло - це два скла, склеєні між собою двома полімерними плівками. Таке скло надзвичайно важко розбити. Але навіть якщо при ударі воно розбивається, уламки не розсіюються, а залишаються на плівці. Скло "триплекс" застосовується в автомобілях, щоб забезпечити безпеку пасажирів у разі аварії. Клас захисту - P2A. Всі вікна VELUX OPTIMA Комфорт і VELUX PREMIUM оснащені "триплексом" в стандартній комплектації.

 

6. Мансардні вікна з дистанційним керуванням VELUX INTEGRA.

Рішення для мансардних вікон, які встановлені високо та для любителів особливого комфорту.

Як це працює? Мансардними вікнами можна керувати з будь якого куточка будинку. Зручний, сучасний сенсорний пульт містить 8 програм, а також можливість програмування дахових вікон на певну програму і час її виконання. До того ж, в дахові вікна VELUX вбудований мотор, який працює без утворення додаткового шуму. Мансардні вікна VELUX з дистанційним керуванням можуть бути з живленням від електромережі чи від сонячного елементу.

 

7. Система утеплення ThermoTechnology.

Ефективно зберігає тепло в домі, підвищує енергоефективність.

Нова, вдосконалена система ізоляції дахових вікон для ще кращої енергоефективності. Завдяки спеціальному герметичному ущільненню вікно буде зберігати тепло в будинку, зменшуючи енерговитрати.

Додаткова ізоляція мансардного вікна по периметру за допомогою комплекту теплогідроізоляції для дахових вікон VELUX BDX 2000 разом з ThermoTechnologyTM є надійним захисником від будь якого холоду. А це означає, що у Вашому будинку з мансардними вікнами VELUX буде тепло і затишно.

 

Купити мансардні вікна можна, зателефонувавши:

 

050 374-36-26

067 372-30-78


або написати нам на електронну пошту:

vikna@bolena.ua

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене