ТМ Болена

Види дахових вікон

Для кожного виду мансардного приміщення є свій найбільш оптимальний свій вид дахових вікон. Вікно слід обирати залежно від кута нахилу даху і Ваших уподобань. Фабрика вікон «Болена» спільно із Fakro пропонує такі види дахових вікон:

 


обертальне вікно

 

обертальне вікно фото

 

1. Обертальні вікна

Вікно відкривається, обертаючись навколо своєї горизонтальної осі. Конструкція завісів дозволяє залишити вікно привідкритим, а також обернути вікно на 180o і зафіксувати в такому положенні для зручності миття зовнішньої сторони.


 

обертальне вікно

 

обертальні вікна з підвищеною віссю обертання

 

 


 2. Обертальні із підвищеною віссю обертання 

 

Вікно відкривається, обертаючись навколо своєї горизонтальної осі. В цьому вікні «точка обертання» знаходиться ближче до верхньої частини вікна, що зручніше, якщо вікно розташовано низько над підлогою. Конструкція завісів дозволяє залишити вікно привідкритим, а також обернути вікно на 180o і зафіксувати в такому положенні для зручності миття зовнішньої сторони.


 
відхильно-обертальне вікно

 

відхильно-обертальне вікно

 


 

3. Відхильно-обертальні

 

Вікно можна відкрити за допомогою відхилу на 35o, а також обернути на 180o і зафіксувати для зручності миття зовнішньої сторони.


вікно-балкон

 

вікно-балкон фото 

4. Вікно-балкон

 

Новаторське рішення вікна, у якому відкриті рами утворюють балкон. Верхня частина вікна відкривається відхильно вверх, нижня – відхильно вперед. У відкритому положенні нижня частина вікна утворює нішу балкону.


 вікно в сполученні


вікно в сполученні фото


 

5.  Вікна, які монтуються в сполученні – блок із декількох вікон, які встановлені в стінах під різними кутами до підлоги. Наприклад, якщо одна частина стіни пряма, а інша скошена під кутом до прямої.

 

 

   Дахові вікна від Fakro, встановлені фабрикою вікон «Болена» - це безпека, тривалий термін функціонування та хороші ізоляційні параметри. 

21 листопада 2012

  

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене